Zobacz moment zderzenia dwóch aut na skrzyżowaniu ul. Kunickiego z ul. Pawią

W sobotę około północy na skrzyżowaniu ul. Kunickiego z ul. Pawią doszło do zderzenia dwóch aut. Kierujący volkswagenem, jadąc ul. Kunickiego w kierunku centrum, zderzył się z hyundaiem, jadącym ul. Pawią od strony ul. Nowy Świat. Od Czytelnika otrzymaliśmy nagranie wypadku, zobacz moment zderzenia.

2016-03-14 13:03:50
(wideo Safe System Lublin)

24 komentarze

 1. Zastałem Jolkę?

  Ale urwał.

  • tak właśnie lamusy stosują się do znaków drogowych. Nie ustąpił i go pokarało, a jeszcze narobił problemu innym uczestnikom ruchu… a potem mądrzy się jeden z drugim, że to każdy powinien uważać, a zwłaszcza ten co bardziej ucierpi…

 2. Wybaczylbhm jeszcze skrzyzowanie krancowej z majdanka bo wiadomo szerokie dwie ulice ale jadac z pawiej jednokierunkowej w kunickiego to trzeba byc zakochanym myslicielem poetom.

  • A co ma szerokość ulic do przestrzegania przepisów?

   • ałtor chyba nie umiesz czytać ze zrozumieniem. żenada

    • A Ty chyba nie umiesz pisac poprawnie deklu. Co to jest „ałtor” ?

     • Ja nie mogę deklu jak ty byś umiał czytać ze zrozumieniem i byś był bardziej spostrzegawczy to byś zapewne zauważył że autorem tej wypowiedzi jest gość pod pseudonimem „ałtor”. Więc następnym razem jak nie masz pewności to się nie odzywaj…

     • ale z ciebie bystrzak , kogoś poprawiasz a sam nie potrafisz czytać

   • To, że jeszcze bardziej powinieneś brać pod uwagę,ulica na którą masz zamiar wjechać jest ulicą główną :-]

 3. No i kuźwa weź człowieku jedź zgodnie z przepisami i bezpiecznie. Nic to nie warte bo i tak znajdzie się jakaś menda która ma w pogardzie życie.

 4. Z tego nagrania wynika ze zlotowa jak zwykle nie umie jeździć jesli ten pierwszy mogl zachamowac a zlotowa co robila ? Pewnie na telewizorek albo smartfona sie patrzyla, zapie.da.aja te zlotowy jak święte krowy

  • gdybyś siedział w tym monencie za kierownicą Volkswagena zamiast mnie nie wypisywałbyś głupot! widoczność przy takiej pogodzie jest bardzo slaba(padający deszcz). Do tego jadąc od strony Abramowickiej auto wyjezdzające z Pawiej jest widoczne dopiero jak znajdzie się w polowie skrzyżowania( budynki przy samej ulicy ograniczaja widocznosc.Nie ma zadnych szans na wyhamowanie w takiej sytuacji!

   • Jako osoba często jeżdżąca tamtędy mogę tylko potwierdzić.
    Do tego okolica jest, jaka jest, nocny po jednej stronie „rezydencje hefalumpów” po drugiej… tam trzeba oczy w chodnik wbijać, żeby grona aniołków jakieś trzypromilowe stworzenie z naszym pośrednictwem nie powiększyło.
    Mam nadzieję, że Pana pasażerowi nie stało się nic poważnego.

    • Pasażer na szczęście odniósł tylko powierzchowne obrażenia i po kilku godz. został wypisany do domu.

 5. Gdzie teraz ci wszyscy napinacze, jeżdżący sobie po „sałaciarzu”? Babka z Coupe powinna stracić kwity na miejscu za ten numer. Gdyby nie refleks kierowcy bordowej Sieny to w wypadku brałyby udział trzy auta a nie dwa.

 6. pewnie status na fb aktualizował

  • Przeciw glupim komentarzom

   Jak nie masz nic mądrego do powiedzenia to się nie wypowiadaj. komentarze w stylu „pewnie status na fb aktualizował” są żałosne! Myślisz, ze doświadczony kierowca wioząc pasażera za którego odpowiada bawi się telefonem, tabletem, czy czymkolwiek innym?! Zastanów się najpierw zanim coś głupiego napiszesz. to kierująca Hyundaiem w ogóle nie zwrocila uwagi na jadące auta tylko wyjechala na pewniaka, nie zwalniając przed skrzyżowaniem!

 7. To zapamietaj sobie ze my złotówy zawsze walimy jak mamy okazje , a to odszkodowanie z zusu a to sie nan owo pomaluje samochodzik . Nigdy nie wymusszaj przed złotówe bo sie dowiesz 😛

  • Do czasu, aż ktoś zginie w wypadku i będziesz żył z tą myślą, że mogłeś tego uniknąć.

  • Skoro takie głupoty wypisujesz to znaczy że nie jesteś taksówkarzem. Ja i kilku kolegów miało kolizję i wszyscy popłynęliśmy finansowo mimo ubezpieczeń dodatkowych do OC. Więc nie wypisuj głupot bo reszta będzie teraz powtarzać jak papugi twoje głupoty.

 8. Przeciw głupim komentarzom

  Ludzie nikt nie chce specjalnie ryzykować swojego zdrowia i życia oraz narażać innych uczestników! ktoś z was chciałby zostać kaleką albo zrobić krzywę innym osobom?! Ewidentnie widać, ze „salaciarz” jak to zgryźliwie nazywacie jak tylko spostrzegł HYUNDAIA zaczął hamować! ale przy tak małej odległości gdy ktoś wyjeżdża w prost pod maskę nie ma szans na wyhamowanie!

  • 1. Określenia „sałaciarz” użyłem w cudzysłowie, w odniesieniu do poprzednich wiadomości, które ukazały się pod pierwszym artykułem na temat tego wypadku. Jeżeli to razi – przepraszam, ale po to był cudzysłów.
   2. Każdy kto jeździ choć trochę, nawet jak „ma coś do wyklepania” wie, że nawet chęć wjechania w kogoś trudno jest przeciwstawić instynktowi samozachowawczemu.
   3. Na filmie wyraźnie widać (po odbłysku na elewacji sąsiednich domów), że taksówkarz hamuje. Jedyną niehamującą uczestniczką zdarzenia jest kierująca Hyundaiem.

 9. Tyt: „WIDEO: Zobacz moment zderzenia dwóch na skrzyżowaniu ul. Kunickiego z ul. Pawią”. Dwoch czego? Dwoch much, dwoch baranow, czy dwoch kaniolek z mlekiem? Ludzie, ogarnijcie sie!!!!!

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Zbliża się 77 rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego. W Lublinie odbędzie się piknik z kombatantami
Uroczyste poświęcenie wozu bojowego w Żabnie
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
W najbliższą sobotę w Muzeum Wsi Lubelskiej odbędzie się „Potańcówka”
Klimat mazurskich jezior w Opolu Lubelskim, czyli impreza „Szanty i ryby”