Czwartek, 25 kwietnia 202425/04/2024
690 680 960
690 680 960

Bele słomy spadły z przyczepy na audi (zdjęcia)

W piątek w jednej z miejscowości powiatu łukowskiego doszło do groźnego zdarzenia drogowego. Z przyczepy ciągnika rolniczego na pojazd osobowy spadły bele słomy.

Do zdarzenia doszło w piątek wieczorem w miejscowości Wola Okrzejska w powiecie łukowskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie, z którego wynikało, że na pojazd osobowy spadły bele słomy z przyczepy ciągnika rolniczego.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja. W rejonie zdarzenia ratownicy zastali uszkodzony znacznie samochód osobowy marki Audi.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że na auto w trakcie jazdy spadły bele słomy przewożone na przyczepie ciągniętej przez ciągnik rolniczy. Na szczęście w zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Policjanci ustalają jego szczegółowe okoliczności.

Bele słomy spadły z przyczepy na audi (zdjęcia)

fot. Policja Łuków

 

Bele słomy spadły z przyczepy na audi (zdjęcia)

fot. Policja Łuków

 

Bele słomy spadły z przyczepy na audi (zdjęcia)

fot. Policja Łuków

14 komentarzy

  1. Ewidentnie wina kierowcy bo bele były źle zabezpieczone przed upadkiem

  2. Po co on tak blisko trzymał się tej przyczepy?? Tacy ” dupki” to tylko na zderzaku potrafią jechać.Wiadomo źe takie bele nie są w źaden sposób zabezpieczone , one tylko swoim cięźarem trzymają się na przyczepie..

  3. Czyli prawidłowo – Audi trafiło pod strzechę?

  4. po co tak blisko jechal

  5. Dowalic pod korek, nie zabezpieczyć i jechać. Są rolnicy którzy używają rozumu i są tacy co jeżdżą nocami bez oświetlenia bo przecież nie ma daleko, tacy co nie zabezpiecza ładunku, jadą jakby byli kołami szosy. Dlaczego jeden kombajn może zjechać aby usprawnić ruch a inny jedzie jakby był na polu. Jakby to spadło z ciężarówki to zaraz lincz ale jak z przyczepy traktora to teksty typu nie bronię rolnika… I to sami rolnicy mówią że w sumie jest ok. A jakby tam jechała twoja matka rowerem i na nią spadło? Też nie bronili byście rolnika,, ale matka mogła jechać dalej? To że rolnik to nie zwalnia go z myślenia o bezpieczeństwie innych uczestników ruchu. Nawet jakby jechał na zderzaku to czy to ma prawo spadać?

  6. Swój do swego ciągnie…

  7. Trochę beli szkoda

  8. Kurdelebele.

  9. Wiesniaki pola nie chcę dać pod budowę drogi ale jeździć po niej chcą won na pole chłopki

Dodaj komentarz

Z kraju