Sobota, 13 kwietnia 202413/04/2024
690 680 960
690 680 960

Bedlno: Po pijanemu staranował ogrodzenie i uderzył w dom

Sobotnia przejażdżka pijanego kierowcy zakończona została w widowiskowy sposób. Staranował ogrodzenie a następnie uderzył w dom.

Do zdarzenia doszło w sobotę w miejscowości Bedlno w powiecie radzyńskim. Po godzinie 11:30 służby ratunkowe zostały powiadomione, że samochód osobowy uderzył w jeden z domów jednorodzinnych. Po dojeździe na miejsce okazało się, że pojazd jest pusty a nigdzie w pobliżu nie ma kierowcy.

Jak ustalili policjanci, kierujący samochodem osobowym marki Rover mężczyzna, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem. Auto zjechało na przeciwległy pas jezdni, pobocze i pole uprawne. Później pojazd staranował betonowo- metalowe ogrodzenie a następnie uderzył w dom i dachował.

W trakcie wykonywania czynności na miejscu zdarzenia, policjanci ustalili kto kierował autem. Mężczyzna został zatrzymany nieopodal, przyznał się też do kierowania samochodem. Badanie alkomatem wykazało, że 44-latek miał 1,7 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Mężczyzna początkowo przewieziony został do szpitala, po wykonanych badaniach trafił do policyjnego aresztu. Niebawem odpowie za kierowanie samochodem po pijanemu. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Bedlno: Po pijanemu staranował ogrodzenie i uderzył w dom

(fot. policja)
2016-04-24 11:55:44

28 komentarzy

  1. Pokazywać mordy tych zapijaczonych chwastow by sąsiedzi czy obywatele wiedziały z kim mają doczynienia. To będzie większa kara niż straszenie więzieniem czy zabraniem prawa jazdy.

  2. Oberwać przedni zderzak na balkonie….miszcz. Brawo Ty!!!

  3. że też jakos wylazł z tego auta- to tylko pijak potrafi .trzeźwy by sie połamał

  4. Kolejny wiejski burak w śmierdzących gumowcach,narobił szkód niewinnym ludziom!!!.

  5. Ja bym go dobił, zamiast ratować. Ludzie bez wyobraźni i bez odpowiedzialności, uliczni mordercy (bo taka jazda i wypadek to dużo więcej niż potencjalne zagrożenie) powinni gnić 2 metry pod ziemią.

  6. milicjant spisuje zywoplot

Z kraju