690 680 960

Awantura w hotelu, na parapecie woreczki z białym proszkiem. Trzy osoby zatrzymane (zdjęcia)

Najpierw doszło do kłótni w hotelu, potem na miejscu interweniowała policja. Efektem przyjazdu mundurowych było zatrzymanie trzech osób. Dwie z nich usłyszały zarzuty, jedna zaś trafiła do tymczasowego aresztu.

Zdarzenie miało miejsce w minionym tygodniu, w nocy z czwartku na piątek, w jednym z hoteli na terenie Zamościa. Na miejscu interweniowali policjanci, którzy ustalili, że pomiędzy trzema mężczyznami doszło do awantury.

W trakcie interwencji policjanci na parapecie okna zauważyli foliowe woreczki z zawartością białego proszku. Mundurowi zabezpieczyli substancje. Wykonane w komendzie badanie narkotesterem wykazało, że są to amfetamina i mefedron. Środki odurzające przekazane do dalszych szczegółowych badań chemicznych. Do komendy trafili też trzej hotelowi goście w wieku 24, 32 i 43 lat. Mężczyźni zostali zatrzymani w policyjnym areszcie do wyjaśnienia sprawy zostali.

W minioną sobotę 24-latek usłyszał zarzuty posiadania znacznej ilości substancji psychotropowych. Kolejnego dnia w zamojskim sądzie odbyło się w jego sprawie posiedzenie aresztanckie. Sąd przychylił się do wniosku prokuratury i policji decydując o zastosowaniu wobec 24-latka izolacyjnego środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy.

Zarzuty usłyszał również 43-latek, który w czasie interwencji policyjnej był bardzo wulgarny wobec mundurowych. Znieważając funkcjonariuszy popełnił przestępstwo, za co usłyszał zarzuty.

Przestępstwo posiadania znacznych ilości narkotyków zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 10. Natomiast przewidzianą w kodeksie karą za znieważenie funkcjonariusza publicznego podczas pełnienia przez niego obowiązków służbowych jest rok pozbawienia wolności.

Awantura w hotelu, na parapecie woreczki z białym proszkiem. Trzy osoby zatrzymane (zdjęcia)

(fot. Policja Zamość)

2 komentarze

  1. Chichotnik zwyczajny (czyli: pospolity)

    W hotelu, na parapecie woreczki z białym proszkiem ?!
    Niebezpieczna sprawa, bo jakby tak przeciąg powstał to by wywiało, a szkoda…

Kursy walut

  • USD 3.9478zł -0.68%
  • GBP 5.0066zł -0.26%
  • EUR 4.3327zł -0.49%
  • CHF 4.5031zł -0.32%

Polub nas