Poniedziałek, 24 czerwca 202424/06/2024
690 680 960
690 680 960

Awantura pomiędzy pijanymi rodzicami półtorarocznego dziecka. Interweniowali policjanci

Minionej nocy zamojscy policjanci interweniowali w mieszkaniu, gdzie doszło do awantury pomiędzy pijanymi partnerami. Pod ich opieką znajdowała się półtoraroczna dziewczynka.

W nocy ze środy na czwartek zamojscy policjanci otrzymali zgłoszenie od 49-latka o domowej awanturze. Z relacji mężczyzny wynikało, że jego nietrzeźwa partnerka awanturuje się, a w domu jest małe dziecko.

Na miejscu policjanci ustalili, że pomiędzy partnerami doszło do kłótni. Jak się okazało po badaniu alkomatem, oboje byli nietrzeźwi. Kobieta miała w organizmie ponad 2,5 promila, nietrzeźwy był także 49-latek. Badanie alkomatem wykazało w jego organizmie ponad promil alkoholu. Para miała pod opieką półtoraroczną dziewczynkę.

Dziecko trafiło pod opiekę koleżanki, zaś jego rodzice trzeźwieją w zamojskim Ośrodku dla Osób Nietrzeźwych. Policjanci ustalają dokładne okoliczności zdarzenia. O interwencji powiadomiony zostanie Wydział Rodzinny i Nieletnich Sądu Rejonowego w Zamościu, który podejmie dalsze decyzje w tej sprawie.

(fot. pixabay.com – ilustracyjne)

11 komentarzy

 1. Ale miasto jest wolne od LGBT i dotacji unijnych 😉

  • A rodzice prowadzili dysputę na temat jak zainwestować 500+ na przyszłość żeby bąbęlekowi zaprocentowało…

 2. dostaje żulernia kase to sie bawi,a uczciwy *** i placi podatki na tych nierobów

  • Dzięki niemu nasze zakłady spirytusowe dobrze się mają i płacą podatki a nie idzie to na jakieś konta szwajcarskie.Zakąskę też tutejszą kupują.

   • jak to taki super biznes napędzajacy gospodarkę to może ze swojej pensji alkoholików będziesz promotorował… nobel z ekonomi… normalnie… ale obstawiam że nie pracujesz bo byś takich bredni nie wypisywał…

 3. każdy teraz dostaje nawet bogatego dzieci dostają więc poco się czepiać innych

 4. Takie są skutki 500 plus, nie ma się co oszukiwać, twierdzeniem że to ciężko pracująca rodzina która wstaje od poniedziałku do piątku na 7 do roboty.

 5. Na pewno za 500 plus siebie i dziecka nie utrzymają musiało by być 4000 plus

  • to im kur.a dołóz swoje ,taka patologia nie martwi sie o dzieci,zabrac te zapomogi dac minimum 4000 na reke i do roboty pod przymusem,pootwierac pgry ,skry zadzic buraki a nie chlac za glosy na pisioruw

 6. … Zamość … miasto coraz bardziej upadłe