Niedziela, 19 maja 202419/05/2024
690 680 960
690 680 960

Auto uderzyło w drzewo, 12-latek wydostał się z wraku i wołał o pomoc. Kierowca okazał się pijany

Minionej nocy w miejscowości Justynówka pojazd osobowy uderzył w drzewo. Do szpitala z obrażeniami ciała trafiły trzy osoby, w tym dziecko. Kierowca auta był nietrzeźwy.

Do zdarzenia doszło minionej nocy w miejscowości Justynówka w powiecie zamojskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie, z którego wynikało, że pojazd osobowy uderzył w drzewo.

Na miejscu interweniowały zespoły ratownictwa medycznego, straż pożarna i policja. Mundurowi ustalili, że kierujący samochodem marki Renault na łuku drogi zjechał do przydrożnego rowu po czym uderzył w drzewo. Samochodem podróżowały trzy osoby. 12-letni pasażer pojazdu wyszedł z rozbitego auta i zatrzymał przejeżdżający tamtędy pojazd, którego kierowca wezwał pomoc.

Jak się okazało, we wraku auta znajdowało się jeszcze dwoje uwięzionych 32-latków. Dzięki strażakom udało się je uwolnić. Cała trójka z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala, gdzie pozostała na obserwacji.

Policjanci przebadali alkomatem kierowcę, 32-latek miał w organizmie prawie 2 promile alkoholu. Wkrótce mężczyzna za swoje nieodpowiedzialne zachowanie będzie odpowiadał przed sądem.

(fot. Policja Tomaszów Lubelski)

8 komentarzy

  1. Apeluję do rządzących. Wprowadźcie wreszcie obowiązkowe Kart Rowerowe i OC na wózki dziecięce.
    Parę tygodni temu pijany rowerzysta na rynku w Zamościu. Kilka dni temu rozpędzony wózek dziecięcy mknący ulicami jak szalony. Teraz następny bohater.

  2. Podejrzana sprawa. 32 lata i jeszcze bez ani jednego zakazu sądowego. Co on robił przez ten czas? W więzieniu siedział, że jeszcze nie rozpoczął kolekcji zakazów?

  3. uwiązać przy pręgierzu i 100 batów dla przykładu – inaczej nie da sie ludziom przemówić do rozumu

  4. pijak od razu powinien iść do aresztu

  5. jaki powiat zamojski nie tomaszowski