Auto dostawcze wpadło do rowu. Trwa akcja ratunkowa i walka o życie jednej osoby (zdjęcia)

Po wypadku całkowicie zablokowana jest droga wojewódzka nr 835 Lublin – Biłgoraj. Na miejscu trwa akcja ratunkowa, lądował też śmigłowiec LPR.

Do wypadku doszło w sobotę około godziny 16:20 w miejscowości Tarnawa Mała w powiecie biłgorajskim. Na drodze wojewódzkiej nr 835 Lublin – Biłgoraj pojazd dostawczy wpadł do rowu, po czym przewrócił się na bok.

Na miejscu interweniowała straż pożarna zarówno z powiatu biłgorajskiego jak też lubelskiego, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja. Zadysponowano również śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Obecnie trwa akcja ratunkowa. Osoby podróżujące pojazdem są ewakuowane na zewnątrz. Jak nam przekazano, ratownicy walczą o życie jednej z nich.

Policjanci będą dopiero ustalali szczegółowe okoliczności oraz przyczyny wypadku. Droga w tym miejscu jest całkowicie zablokowana. Utrudnienia w ruchu potrwają kilka godzin.


(fot. nadesłane – Marcin, Michał – DZIĘKUJEMY!)

3 komentarze

  1. Anioł Cieć Dyżurny

    Gdyby wcześniej inni męczennicy motoryzacji, nie wycięli wszystkich drzew przydrożnych, ten miałby sie na czym zatrzymać i nie wpadłby do rowy.

  2. Ile.lat skąd i zyje ??

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Seniorze! Jak nie dać się jesiennej chandrze, nie nudzić się w domu, a przy okazji zaoszczędzić? Wszystkiego dowiesz się w Galerii Olimp!
Koncert Siema Żaki na placu Litewskim. Zagrają muzyczne grupy studenckie
Zaproszenie na otwarcie Farmy Dyniowej w Lublinie
Wykopki kartoflane w Muzeum Wsi Lubelskiej
Eko Targ w Świdniku