Czwartek, 30 maja 202430/05/2024
690 680 960
690 680 960

Auta jedno za drugim wpadały w wyrwy w nawierzchni. Szereg pojazdów uszkodzonych (zdjęcia)

Nawet kilkanaście samochodów mogło zostać uszkodzonych na al. Witosa po tym, jak wjechały one w dziurę w jezdni. Na miejscu pracują policjanci, wielu kierowców nie zgłaszało jednak zdarzenia, tylko zmienili koło i odjechali.

64 komentarze

 1. Wystarczyło jechać przepisowo. Nie ja mam bolid i leczę swoje kompleksy na drodze w swoim bolidzie. Będę pierwszy na światłach. Nie ważne że stwarzam zagrożenie nie tylko sobie ale i innym. Przecież widać że droga dziurawa jak ser szwajcarski. Nie wiem co oni mieli w głowie. Jakoś kilka tysięcy innych kierowców potrafi tutaj przejechać bez większych szkód. Faktami Witosa nigdy nie ma policji czy grupy speed. Oni chyba nie chcą tu męczyć zawieszania w służbowych radiowozach lub zwyczajnie nie potrafią jeździć na kraterach. Cóż a wystarczy patrol przed 6 14 i 22 radiowozy by się zwróciły bo jak widać z artykułu ido..ów nie brakuje.

 2. Słabe dziury, zapraszam na ulicę Zorza 🙂

 3. Co tam dziury. Ważne że na fajerwerki kasa była.

 4. trzeba rozkopać jak wojciechowską i pòźnjej jeszcze raz rozkopać nową nawierzchnię

  • Ale to rozkopanie nawet nie przeszkadza przejeżdżającym tamtędy (pomimo zakazu). Może 10% tamtędy jadących tam mieszka, dojeżdża do sklepu, czy Polfy.

 5. Problem w każdą zimę. Każda z tych ofiar niech kupi sobie okulary

 6. Może czas pomyśleć nad zmianą w najbliższych wyborach samorządowych? Tyle lat rządzi PO, a drogi dalej dziurawe, nie remontowane, większych inwestycji w Lublinie nie ma. Górki chcą zabudować naturalny klin napowietrzający dla miasta? Może by tak PIS spróbował coś zrobić. Jednak inwestycje spore zrobił i zaplanował CPK, przekop mierzei, ekspansja Orlenu, Gazoport, rozubudowa portu Świnoujściu, tunel pod Świną, transport rzeczny, elektrownia atomowa, modernizacja armii… Może warto byłoby sprawdzić ekipę z drugiej strony barykady? Może dałoby się urwać/ugrać coś dla Lublina?

  To PO już rządzi tyle lat i ja za bardzo sukcesów dla rozwoju miasta nie widzę. Dzielnice zaniedbane, zwłaszacza nowe, brak szkół, żłobków, przedszkoli, przychodni, basenów, parków, placów zabaw i parkingów. Brak podstawowej infratruktury dla mieszkańców. Przez to tworzą się ogromne korki. Bo gdyby wszystko było pod nosem nie trzeba by było pchać się autem.
  Brak wizji rozwoju dla miasta. Jest bo jest.

  • Co ty piep .., patodeweloperzy zadowoleni jak nigdy. Będą bronić Łysego jak niepodległości. Żaden inny nie da im gwarancji takich żniw.

  • Masz racje kolego problem w tym, że PO teraz będzie bardzo zapracowane w niszczeniu i likwidacji CPK, Orlenu, Gazoportu czyli wszystkiego co zrobił PiS dla Polski już słychać o zrywaniu kontraktów zbrojeniowych ale co się dziwić jak mamy rządzących tłumoków i baranów bez wykształcenia.

  • Z tym CPK trochę przegiąłeś pierwsze dawali ludziom pozwolenia na budowę tereny były przeznaczone na zabudowę jednorodzinną a po pięciu latach każą wy pier dalać i wywłaszczają ludzi a w Lublinie trochę ciężko zrobić transport rzeczny co do ulic w innych miastach Polski u nas nie jest źle robię rocznie około 80 000 km po Polsce więc mam porównanie

 7. To tradycja,tylko latają dziury, zamiast wyciąć 2m kwadratowego i położyć normalny asfalt!

 8. No i mamy pierwszy artykuł o dziurach na Witosa. W tamtym roku problem pojawił się nieco później.

  Teraz tradycyjnie czekamy na 30 na Witosa i panów wdeptujących butami to czarne asfaltopodobne coś w dziury ?

 9. Gdzie po tam dno (cyt.).

 10. Od tego roku rośnie opłata drogowa zawarta w cenie paliwa. Służy ona budowie i utrzymaniu już istniejących dróg oraz dopłaty do funkcjonowania komunikacji miejskiej.
  Ten dodatkowy podatek wprowadził rząd Morawieckiego, obecny przed podwyższył go.
  Opłat coraz więcej a drogi w Lublinie pamiętają Gierka

Dodaj komentarz

Wiadomości z info112