Audi zjechało z drogi i dachowało w rowie. Kierowca nietrzeźwy i bez uprawnień (zdjęcia)

Na drodze krajowej numer 19 w Kąkolewnicy, samochód osobowy wpadł do rowu i dachował. Autem kierował 32-latek. Mężczyzna miał ponad promil alkoholu w organizmie i nie posiadał uprawnień do kierowania.

W nocy z soboty na niedzielę, tuż po godzinie 3 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o wypadku na drodze krajowej nr 19 w miejscowości Kąkolewnica.

Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że 32-letni kierujący samochodem osobowym marki Audi A6, stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego auto zjechało do przydrożnego rowu, gdzie dachowało. Na skutek zdarzenia, mieszkaniec gminy Kąkolewnica doznał obrażeń ciała, a następnie trafił do szpitala.

Jak się okazało, kierowca audi był nietrzeźwy. Badanie wykazało ponad promil alkoholu w jego organizmie. Dodatkowo, po sprawdzeniu w policyjnym systemie, wyszło na jaw, że 32-latek nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami.

Mężczyzna odpowie wkrótce za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości, a także za jazdę bez wymaganych uprawnień. 32-latek musi się również liczyć z zapłatą świadczenia na rzecz Funduszu Pomocy Pokrzywdzonym oraz Pomocy Postpenitencjarnej w kwocie nie mniejszej niż 5 tysięcy złotych, a także orzeczeniem przez sąd zakazu kierowania pojazdami na minimum 3 lata.

(fot. Policja Radzyń Podlaski, PSP Radzyń Podlaski)

Zobacz również

13 komentarzy

 1. Za dużo tych aut wyprodukowano, za dużo sprowadzono i ktoś to musi zutylizować. Brawo za czynną obywatelską postawę, osoby nawet bez uprawnień angażują się masowo do tej niebezpieczniej roboty. A że pijany to co, przecież na trzeźwo by się zabił albo przynajmniej połamał.

 2. Ałłłłłdddiiiiiii

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7861zł -0.54%
  • GBP 5.272zł -0.36%
  • EUR 4.5764zł -0.14%
  • CHF 4.1723zł -0.21%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Klasyczne auta zjadą do puławskiej Mariny
  Zaproszenie I Turniej Lubelskiego Cebularza
  Noc Kultury – MOC Kultury!
  Tydzień Dni Otwartych z Kopernikiem
  Trwa akcja charytatywna w Parafii Matki Bożej Bolesnej w Kraśniku