Środa, 24 kwietnia 202424/04/2024
690 680 960
690 680 960

Audi się zatrzymało, skoda nie zdążyła. 13-latka trafiła do szpitala

Niewielkie utrudnienia występują na rondzie Narodowych Sił Zbrojnych w Lublinie. Zderzyły się tam dwa pojazdy.

Do zdarzenia doszło we wtorek około godziny 18:40 na skrzyżowaniu ul. Jana Pawła II, Krochmalnej i Nadbystrzyckiej w Lublinie. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe: audi i skoda. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego i policja.

Jak wstępnie ustalono, pojazdy jechały w kierunku ul. Jana Pawła II. Kierująca audi kobieta, widząc że na zjeździe ze skrzyżowania zmienia się światło, zaczęła hamować. Poruszający się za nią kierowca skody nie zdołał się zatrzymać i uderzył w tył audi.

W zdarzeniu poszkodowana została jedna osoba. Podróżująca audi 13-letnia dziewczyna została przetransportowana do szpitala. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Zablokowany jest jeden pas jezdni.

60

61

60

61

(fot. lublin112, nadesłane – Mariusz)
2018-03-06 19:18:03

9 komentarzy

 1. Nie ,,nie zdołał się zatrzymać” tylko miał inne podejście do światła żółtego na sygnalizatorze niż kobieta. Kobiety w takich sytuacjach naciskają hamulec a mężczyźni gaz i to nas różni.

  • o to, to,… ja co prawda też kobieta ale jak się zmienia światło to gaz, natomiast jak widzę przed sobą samochód z kierowcą mojej płci lub starszy pan, to jadę z możliwością szybkiego wyhamowania, bo niestety ale tak to wygląda, hamują zamiast dodać gazu i przejechać no i już kilka razy cudem nie walnęłam w tył. Teraz uważam.

  • Prawko od 11 lat.

   Trzeba trzymać odpowiednią odległość od samochodu , uczą tego na kursie. Ja nie hamuje jak wiem że muszę przejechać na żółtym, ale nie zmienia to faktu o trzymaniu bezpiecznej odległości.

   • staram się z tą odległością… ale różnie yła, ja trzymam odległość to ktoś się wcina 🙂 miłego dzionka dla wszystkich.

 2. Ja pierdziele,serio gowniara musiala fupe zawrócić i pojechac do szpitala? Pewnie tulko po to aby do szkoly nie pojsc. Zalosne,skoro kierującej nic nie bylo to jej tym bardziej.

  • Nie wiem po co w ogole sie wypowiadasz.widocznie nigdy nie brales uzialu w wypadku

 3. Chyba ok 17:40, bo jak jechałem przed 18 to już było po kolizji, stała policja i straż

 4. Wiklinowy Nocnik

  wjechal w pupe kobiecie 🙂 nieladnie

 5. Jak zwykle ustalają i ustalają. Widać co się dzieje na jezdni, zrobiła się szklanka, proste że jak jechał za blisko to nie zdążył. Wyjdźcie ludzie trochę z domu czasem i zobaczcie co się dzieje na dworze, a nie tylko komenty klepiecie.

Z kraju