Poniedziałek, 22 kwietnia 202422/04/2024
690 680 960
690 680 960

Alpiniści dla WOŚP: Ponad 30 szpitali i tysiące uśmiechów na twarzach małych pacjentów (zdjęcia)

Raz jeszcze wracamy do wyjątkowej akcji, jaka miała miejsce w minioną sobotę w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Lublinie. Tym razem prezentujemy nowe zdjęcia oraz materiał wideo z wydarzenia.

Już po raz 4 odbyła się ogólnopolska akcja „Alpiniści dla WOŚP”. Tak jak w minionych latach została zorganizowana również w Lublinie. Uczestnicy odwiedzili małych pacjentów przebywających w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym.

Jak nam wyjaśniali uczestnicy, przygotowania rozpoczęły się długo wcześniej, jednak ostateczna narady na temat scenariusza oraz atrakcji, uzgodniono dzień wcześniej. Alpiniści przyjechali do Lublina dzień wcześniej i pierwsze co, to spotkali się ze strażakami, z którymi akcja była współorganizowana.

Mowa tu o druhach z jednostek OSP Mętów, Prawiedniki i Wilczopole. Po noclegu, który bezpłatnie zapewnił właściciel Domu Weselnego Artemida w Dominowie, alpiniści z samego rana ruszyli do szpitala, gdzie wraz ze strażakami zaprezentowali swoje umiejętności.

– W tym wszystkim najważniejszy jest uśmiech maluchów. Wyraźnie można było dostrzec, jak bardzo im potrzebne są tego typu wydarzenia. Jest to bowiem jedna z nielicznych atrakcji podczas ich pobytu w szpitalu – mówili uczestnicy akcji.

W tym roku akcja „Alpiniści dla WOŚP” odbyła się w 32 szpitalach dziecięcych w całym kraju.

12 komentarzy

 1. brawo! bezinteresownie i z poświęceniem dla uśmiechów najmniejszych – dzięki Panowie!!!

 2. Tyle jadu i hejtu i nienawiść to tylko wyborcy ryżego szwaba.

 3. Trzeba mi przyciąć bezinteresownie z podnośnika kilka wierzchołków drzew.

 4. Znaczy się,alpiniści się spuścili.

 5. Jeden dzień w roku wszyscy dostali wścieklizny macicy, morsy, alpiniści. 1 PLN do puszki, naklejka na pierś i każdy rozgrzeszony na cały rok.

  • Odnośnie grzechów to trzeba mieć niesamowicie duże pokłady nienawiści, żeby z jednej, krótkiej wypowiedzi aż nią kipiało.

   • W tym kraju nie wolno negatywnie wypowiadać się o wośp bo za chwilę jesteś oskarżony o nienawiść, hejt, bycie pisiorem, jedzenie opłatka i tego typu tematy. Natomiast w dobrym tonie jest obrażanie kościoła, wyborców innych opcji niż PO/KO i ich przystawki. Smutne to i przykre.

  • Chcesz to przyprowadzę ci moją córkę która była jedną ze strażaków i wręczała dzieciom maskotki i powiedz jej że dostała wścieklizny macicy. Jesteś Tępa imitacją kobiety skoro masz takie zdanie o dzieciakach, które kwestują na ulicy. Rzygać sie chce jak się czyta takie wypociny. (P.S. „ci” jest napisane specjalnie z małej litery, pokazując moja pogardę dla twojej osoby)

   • Też uważam,że większość komentujących to dno.Ale po co wdawać się w dyskusje z taką patologią co siedzi w domu na tyłku nic nie robi.

 6. Grzesznicy chcą się wykupić serduszkiem ciemnogród w Polszy

 7. poślica bez matury – to zasłucha schetyny

Dodaj komentarz

Z kraju