Czwartek, 29 lutego 202429/02/2024
690 680 960
690 680 960

Al. Witosa: BMW uderzyło w słup latarni i przewróciło się na bok (zdjęcia)

Groźnie wyglądające zdarzenie drogowe na wjeździe do Lublina od strony Świdnika. Kierowca BMW stracił panowanie nad pojazdem, auto uderzyło w słup latarni i przewróciło się na bok. Na miejscu pracują policjanci.

61 komentarzy

 1. Drodzy strażacy. W BMW jest akumulator z tyłu. OK. Ale jest też coś takiego jak klema pirotechniczna stosowana już w poprzednich od tego modelach, która przy wypadku sama odłącza akumulator. Po co ciąć już i tak umęczoną bawariczkę tylko po to żeby odłączyć już odłączony akumulator.

 2. zresztą skrót BMW to będziesz miał wypadek

 3. Piekny widok teraz *** do pks

  • Dopłaty z tatowych morgów przeznaczy na mandat (500) i kolejne zgruzowane E39 (3000) i na żaden PKS nie będzie musiał z buta drałować. OC też nie zapłaci, bo będzie jeździł na ubezpieczeniu poprzedniego właściciela… taka prawda.

 4. Przecież te opony są po paleniu kapcia, widać ewidentnie.
  Ciekawe czy kiekolwiek doczekamy w polsce jakiś regulacji dotyczących opon. Chociażby głupi wiek aby opona nie mogłabyć starsza niż 10 lat co mógłby spokojnie kontrolować policjant podczas kontroli (poza przeglądami) tak samo sprawdzenie opon byłby obligatoryjne dla policjanta. wiek pow 10 lat, zabieramy dowód.

 5. No i przeżył kurde. Nie ma sprawiedliwości.

 6. Wiklinowy Nocnik

  tuman

 7. Obowiązkowe badania psychotechniczne dla każdego posiadacza BMW. Bo jak widać nie każdy jest kierowcą. BTW który diagnosta dopuścił ten gruz do ruchu?

 8. To *** na Bmw nazbierał a na opony już nie !

 9. Jeśli to BMW ma silnik M54B25 to je kupię. Poważnie.

 10. Brawo *** w bmw

Z kraju

Polityka i społeczeństwo