690 680 960

Al. Witosa: BMW uderzyło w słup latarni i przewróciło się na bok (zdjęcia)

Groźnie wyglądające zdarzenie drogowe na wjeździe do Lublina od strony Świdnika. Kierowca BMW stracił panowanie nad pojazdem, auto uderzyło w słup latarni i przewróciło się na bok. Na miejscu pracują policjanci.

Do zdarzenia doszło we wtorek około godziny 12:40 na al. Witosa w Lublinie. Na wysokości akademików na Felinie samochód osobowy uderzył w latarnię. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego, policja i pogotowie energetyczne.

Jak wstępnie ustalono, kierujący BMW mężczyzna jechał od strony Świdnika. W pewnym momencie stracił panowanie nad pojazdem. W wyniku tego auto wpadło w poślizg, zjechało na prawą stronę, po czym uderzyło w słup latarni i przewróciło się na bok.

Kierowca nie doznał poważniejszych obrażeń ciała. 26-latek za stworzenie zagrożenia w ruchu drogowym, został ukarany najwyższym mandatem, jaki mogli wystawić funkcjonariusze drogówki. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Występują niewielkie utrudnienia w ruchu.

(fot. lublin112.pl)

61 komentarzy

  1. 3.0i 231 KM wczoraj ja kupilem za 2800zl :)))))

Kursy walut

  • USD 4.5066zł -0.22%
  • GBP 5.4151zł 0.02%
  • EUR 4.6684zł -0.28%
  • CHF 4.7421zł -0.06%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Mikołajki w VIVO! Lublin
Badania bez skierowania. Okulistyczne Mikołajki w Poradni Okulistycznej Dziecięcej 1 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ w Lublinie
Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej
Zbiórka darów dla potrzebujących w Ukrainie