690 680 960

Al. Solidarności: Doprowadził do zderzenia z motocyklem i odjechał. Jedna osoba ranna

W piątek po południu w Lublinie doszło do wypadku drogowego z udziałem motocyklisty. Ranny mężczyzna trafił do szpitala.

53 komentarze

 1. Nie lubię motocyklistów. Generalnie jeżdza szybko, przepychają się i łamią przepisy. Ale bez jaj. Klasyczne wymuszenie, o czym tu dyskutować. Pajac stwierdził że duży może wiecej. Zabrać prawko i niech ulice zamiata skoro jezdzić nie potrafi. Mam nadzieje że chłopak z moto szybko dojdzie do siebie.

 2. A ktory sie wpieprzyl na czerwonym? Wystarxzy wyjasnic ta kwestie i wszystko bedzie jasne

  • Tam jest zielone dla dwóch kierunków ruchu. Tylko skręcający przed skrętem powinni się upewnić, że nie wymuszają pierwszeństwa. Tylko jadący na wprost (na Warszawę lub Zamość) mają pierwszeństwo, skręcający w lewo (na Rzeszów i w Ducha) muszą wpierw ustąpić jadącym na wprost przeciwną nitką.
   Nic nie trzeba wyjaśniać, wymusił kierowca ciężarówki, pierwszeństwo miał motocyklista.
   Dywagacje na temat prędkości motocykla niech lepiej prowadzą osoby, które hamowały kiedyś na chłodnej i lekko wilgotnej nawierzchni motocyklem (bo ci wiedzą, że droga hamowania motocykla jest w takich warunkach dużo dłuższa niż samochodu).

   • Tyle że zielone w kierunku Warszawy jest dużo dłuższe niż w kierunku centrum, więc nie bądź taki pewny, że obaj mieli zielone. Poza tym jak jest chłodna i lekko wilgotna nawierzchnia to się jeździ odpowiednio wolniej, tak?

   • Tirowiec powinien dostać solidny wyrok za ucieczkę z miejsca wypadku, a motocyklista powinien stracić prawko o ile okaże się, że znacznie przekroczył prędkość i w chwili gdy ciężarówka ruszała był tylko czarnym punktem na horyzoncie. Tak jak ten co się kiedyś zabił na Lipowej, a konsekwencję poniosła niewinna kobieta.

 3. Tir łamał sie w lewo mógł nie widzieć w lusterku że coś sie od niego odbiło, a jeśli widział i uciekł to zacny z niego osioł. A jeszcze jedna uwaga dla motocyklistów miejcie mniej zaufania dla kierowców powyżej kat. B1 nam jeszcze daleko do bezpiecznych dróg i skrzyżowań, niezabieganych czy napalonych kierowców od tych na rowerach w górę…

 4. roweramikur..a lbo na hulajnogach!!!!!

 5. Kierowca motocykla nie jechał szybko 70 może 90, miał włączone światła. Tir po prostu nagle ruszył tak jak by motocykla nie widział i wjechał na skrzyżwanie. Po zderzeniu pojechał dalej. Stałem na czerwonym 25 metrów od zderzenia. Ewidetna wina kierowcy tira, motocykl nie miał szans.

 6. ku waszej informacji, sqr… nie dość że wymusił, to jeszcze po nim przejechał i odjechał z miejsca zdarzenia.

 7. Dokładnie! Przejechał po nim i uciekł… Jakby ten drań się zatrzymał zamiast uciekać, to nie przejechałby po nim. Byłaby tylko stłuczka i jakieś niezbyt groźne stłuczenia… A tak chłopak leży w szpitalu ze złamanym kręgosłupem. Wiem, bo to mój znajomy… bardzo porządny chłopak.

 8. Ledwie przeczytalam nagłówek a już znalam treść częsci komentarzy..Ile jechał motocyklista…bo to oczywiscie z góry przesądzone że ile fabryka dala…Otóż nie moi mili,może warto czasem przystopować ze zlośliwościami?Chlopak ma poważne obrażenia bo jakiś bydlak wjechał w niego,bo zamiast udzielić mu pomocy przejechal po nim…Szacun dla gościa ktory drania gonił…Motocykliście zdrówka..a temu bydlakowi zabrać prawko i ukarac ile sie da!

Kursy walut

 • USD 4.3269zł -0.22%
 • GBP 5.302zł -0.63%
 • EUR 4.6069zł -0.31%
 • CHF 4.7752zł -0.12%

Polub nas