Wtorek, 28 maja 202428/05/2024
690 680 960
690 680 960

Al. Kraśnicka: Mężczyzna ranny po zderzeniu auta z drzewem

W poniedziałek wieczorem na al. Kraśnickiej auto osobowe uderzyło w drzewo. Ranny mężczyzna trafił do szpitala.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek około godziny 20 na al. Kraśnickiej, na wysokości ul. Raszyńskiej. Kierujący peugeotem 33-latek, jadąc w kierunku Kraśnika, z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu, następnie na pas zieleni po czym jego pojazd uderzył w drzewo.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, pogotowie ratunkowe i policja. Ranny 33-latek trafił do szpitala. W rejonie zdarzenia nie było utrudnień w ruchu.

Kierujący pojazdem był trzeźwy. Funkcjonariusze lubelskiej drogówki ustalają dokładne przyczyny zdarzenia.

Informację o zdarzeniu przekazał nam Czytelnik Tomek – Dziękujemy!

2014-12-23 12:57:32
(fot. lublin112.pl)

5 komentarzy

  1. Przyczyny są proste – prędkość, śliska nawierzchnia i stan drogi w tym miejscu (koleiny)

  2. Prędkość tu nie zawiniła prawdopodobnie zasłabł albo zasną wiem bo akurat prawie miałem z nim czołówkę i udzielałem mu pomocy kierowcy tego peugeota i wyciągałem go z samochodu

    • „…zjechał na przeciwległy pas ruchu, następnie na pas zieleni po czym jego pojazd uderzył w drzewo” – bo nareszcie zobaczył drzewo swojego życia !
      A może uległ sugestii Hołowczyca, który coś tam bąkał o wycinaniu przydrożnych drzew i postanowił sprawę wziąć na maskę swojej maszyny.

  3. a na skrzyżowaniu wrotkowskiej i inżynierskiej co sie stało wiecie coś? widziałem jedno auto na słupie tym ktorym zginął chłopak a drugie przy płocie lubelli

Wiadomości z info112