Niedziela, 16 czerwca 202416/06/2024
690 680 960
690 680 960

Bychawka Druga: Bus uderzył w drzewo. Utrudnienia na trasie Lublin-Bychawa

We wtorek przed godziną 13 na trasie Lublin-Bychawa auto dostawcze uderzyło w drzewo. Na miejscu pracują służby ratunkowe.

Do zdarzenia doszło we wtorek przed godziną 13 w Bychawce Drugiej, na trasie Lublin – Bychawa. Ja udało nam się ustalić, mężczyzna kierujący busem marki Mercedes zjechał z drogi a pojazd uderzył w drzewo.

Na miejscu pracują służby ratunkowe, straż pożarna, pogotowie ratunkowe i policja. Strażacy przy pomocy sprzętu hydraulicznego wydobyli poszkodowanego z rozbitej kabiny busa i przekazali go ekipie pogotowia ratunkowego.

W rejonie zdarzenia nie ma przejazdu. Wkrótce więcej informacji.

Informację o wypadku otrzymaliśmy od Sławka i Tomka – Dziękujemy!

Bychawka Druga: Bus uderzył w drzewo. Utrudnienia na trasie Lublin-Bychawa
Bychawka Druga: Bus uderzył w drzewo. Utrudnienia na trasie Lublin-Bychawa
Bychawka Druga: Bus uderzył w drzewo. Utrudnienia na trasie Lublin-Bychawa
http://www.lublin112.pl/wp-content/uploads/2014/12/10867048_856791957704460_1355226578_n.jpg
(fot. Czytelnik Tomek)


(fot. Czytelnik Sławek)

2014-12-23 13:12:22
(fot.  tytułowe Czytelnik Tomek)

Autor: redakcja

9 komentarzy

  1. Witam czy ten bus pochodził z piekarni może?

  2. jak zobaczyłam żółte skrzynki to o tym samym pomyślalam.

  3. [***] jak hanka w kartony

  4. anglik po kasacji przerobiony na prawy niby sprawny

  5. Puści Ludzie ! Wasze komentarze są na tak niskim poziomi że ciężko się z tym pogodzić . Człowiek przeżył tragedie a wy piprzycie glupoty jak hanka w kartony lub anglik po kasacji. Chłop stracił panowanie nad kierownica zaczeło go żucać i uderzył w drzewo. Ciekaw jestem czy jak byście byli na jego miejscu to też takie teksty byście dodawali. Sądze że nie ! Troche Współczucia Dzieciaki bo starsi ludzie napewno nie byli by z naszego narodu zadowoleni.

  6. wiadomo tragedia ale wstrzymywać ruch przez pojazd w rowie .Po co dwie karetki z tego jedna na pasie po którym można puścić auta .Zero organizacji.Dobrze że obyło się bez prokuratora ,bo by dłużej się bawili. I tak do następnej kolizji czy wypadku ,Obserwujcie

  7. D•••ń jestes jesli nie wiesz po co to weź się do nauki może wtedy się dowiesz! Mogę ci powiedzieć ze chodzi o bezpieczeństwo ludzi ktorzy tam pracują! Kolejna sprawa to jeśli niemmasz nic mądrego do powiedzenia to się poprostu nie odzywaj, tak będzie lepiej dla wszystkich! Wolność słowa jest za duża w naszym kraju. Życze Ci ze jesli bedziesz w potrzebie niech ci pomoże zwykly przechodzień, zeby nie bylo żadnej karetki bomruch blokują po co ktoś ma miec problemy. Powodzenia i wesolych świat

  8. Bozee ludzie ja znam tego czlowieka i darujcie sobie swoje smieszne komentarze. Czeka Go druga operacja a wy sobie jaja robicie.