Środa, 29 maja 202429/05/2024
690 680 960
690 680 960

Al. Andersa: Samochód osobowy uderzył w latarnię

W sobotę po południu na al. Andersa doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia. Bmw uderzyło w latarnię, która przewróciła się na pas zieleni.

Do zdarzenia doszło około godziny 13:30 w Lublinie na al. Andersa. Kierujący samochodem osobowym marki bmw jadąc w stronę ulicy Turystycznej stracił w pewnym momencie panowanie nad kierownicą, auto wpadło w poślizg, zjechało na pobocze i uderzyło w stojąca tam betonową latarnię. Ta przewróciła się na pas zieleni dzielący jezdnię od chodnika.

W pojeździe znajdowało się pięć osób, na szczęście nikt z nich nie doznał poważniejszych obrażeń ciała. Jak wyjaśniał nam jeden z pasażerów, ruszyli ze świateł przy ul. Walecznych i po chwili wpadli w poślizg. Funkcjonariusze policji ustalili że kierujący bmw był trzeźwy.

Przez blisko godzinę zablokowany był prawy pas jezdni. Nie było poważniejszych utrudnień.

Informację o zdarzeniu dostaliśmy od czytelników. Agnieszka, Marcin- DZIĘKUJEMY !

(fot. lublin112)
2014-01-25 14:50:36

17 komentarzy

  1. B-bez M- mózgu W- wyjechał to co się dziwić!!!

  2. Ludzie… jaka różnica jakim samochodem jechał… było ślisko, drogi słabo odśnieżone i co się dziwić… może jak sami tak skończycie to przestaniecie bzdury wypisywać… jak dzieci…. jak różnica czy BMW czy Ford czy Fiat czy Seat czy Mazda… każdy w poślizg może wpaść… w końcu to tylko samochód….

  3. Przodem jeżdżą wszyscy, tyłem niewielu, bokiem nieliczni…

  4. Roznica jest sporo
    a ja uwazam ze BMW trzeba umiec jezdzic
    w dzisiejszych czasach tylny napet nie jest popularny a nie widzialem chyba zadnego pojazdu na „L” z tylnym napedem, i niestety 150 KM z tylnym napedem do nie kredens taty ani tez borewicz z dawnych lat

  5. bedzeisz mial wypadek

Wiadomości z info112