Czwartek, 04 czerwca 202604/06/2026
690 680 960
690 680 960

Akcja służb w pobliżu granicy z Ukrainą. Przeszukują okoliczny teren i zarośla (zdjęcia) AKTUALIZACJA

Na łąki zlokalizowane w okolicach drogi wojewódzkiej nr 816 Dorohusk – Włodawa, tuż przy granicy z Ukrainą, zjechały wojskowe auta, a także wozy straży pożarnej. Zaczęto też przeszukiwać pobliskie tereny.

W miejscowości Stare Stulno w powiecie włodawskim trwają działania służb wojskowych. Jak alarmują mieszkańcy, w pewnym momencie na łąki zlokalizowane w okolicach drogi wojewódzkiej nr 816 Dorohusk – Włodawa zaczęły się zjeżdżać wojskowe auta, a także wozy straży pożarnej. Zaczęto też przeszukiwać pobliskie tereny.

Początkowo resort obrony wskazał, iż spadł tam balon meteorologiczny. Jednak po chwili armia wycofała się z tych słów. Okazało się, że zdarzenie to miało miejsce w województwie podlaskim, co potwierdziła już Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego.

Co do działań na terenie gminy Wola Uhruska przedstawiciele wojska na razie nie udzielają informacji. Akcja służb cały czas trwa.

AKTUALIZACJA 15:00

Jak nam przekazano, okazało się że był to pożar nieużytków, a także uli ustawionych właśnie na przygranicznym terenie. Działania dobiegły już końca.

Akcja służb w pobliżu granicy z Ukrainą. Przeszukują okoliczny teren i zarośla (zdjęcia) AKTUALIZACJA

fot. nadesłane

Akcja służb w pobliżu granicy z Ukrainą. Przeszukują okoliczny teren i zarośla (zdjęcia) AKTUALIZACJA

fot. nadesłane

Akcja służb w pobliżu granicy z Ukrainą. Przeszukują okoliczny teren i zarośla (zdjęcia) AKTUALIZACJA

fot. nadesłane

47 komentarzy

  1. Pewnie znowu jakiś uderzeniowy dron cigarety przywiózł😁

  2. Ocena: 0

    Sprzedawczyki z PO na czele z rudym gremlinem rozpętają wojnę w Polsce. Trzęsą portkami przed Putinem.

    • Może wspólnymi siłami jakoś ci pomożemy? Daj sobie pomóc. Lekarze specjaliści są dla ludzi. Leki też. Nie warto się tak męczyć. Na pewno też meczy się twoja rodzina. Pomyśl o nich.

    • Ale nawet rudy jest super w porównaniu do żoliborskiego załupieżonego dziada.

    • kto trząsł to trząsł i skłócał się z sąsiadami i nie tylko sąsiadami a kumplami byli Węgrzy (chociaż na nich narzekali)

  3. Tylko patrzeć aż nasi przyjaciele przeuczą jakąś bombe. Tylko po to by sprowokować sojusz. To nie jest Nasza wojna. Dziękujemy za 1943

  4. Dobrze,że nikomu nic się nie stało.Jeszcze za akcję w Przewodowie nie odpowiedzieli…

  5. serdelek-parówka
    Ocena: 0

    Ciekawe gdzie jutro pojadą?

  6. Ocena: 0

    Napompowaliśmy bańkę spekulacyjną.
    Bańkę na rynku nieruchomości.
    Pompujemy wam resztki rozum przez TV .
    zrobimy wam tutaj drugą Palestynę

  7. Ocena: 0

    Znowu nam u pad lińcy dali jakieś rakiety w prezencie jako dowód wdzięczności za okazaną pomoc ?

  8. Ciekawe kto nas będzie wyswobadzać spod agresji wschód czy zachód

  9. Ściśle tajne i poufne, tak jak moja marynata na karkówke z grilla

  10. Co za banda kretynów i amatorów. Najpierw komunikują jedno, potem się z tego wycofują. Po raz kolejny to samo działanie…

Z kraju

Lubelski biznes

Biznes i handel

Sport

Polityka

Społeczeństwo

Zdrowie i styl życia

Nauka i technologia