690 680 960

Agrounia zapowiada kolejne blokady na drogach w całym kraju. „Premier udaje, że nie widzi problemu” (wideo)

Podczas czwartkowej konferencji prasowej Michał Kołodziejczak zapowiedział rolnicze protesty w całym kraju. Rolnicy ponownie wyjdą na drogi i będą blokować ruch. Działania te mają związek z brakiem reakcji premiera na propozycję spotkania.

47 komentarzy

 1. Noi dobrze. Niech wies wkoncu się weźmie . Widać mają dobrego zdolnego reprezentanta. Brawo.
  Już coraz więcej ludzi ze wsi idzie za Agro Unia!!

 2. Jestem rolnikiem i z tą bandą krzykaczy nie chce mieć nic wspólnego.

 3. Obory i chlewnie blokować dziady jedne.

 4. Agro Unia jest wybawieniem

  To są właśnie prawdziwi rolnicy! A nie sprzedajny pomiot. Prawdziwa wieś to Agro Unia. Tylko oni bronią interesu wsi. Niesprzedali się PiSowi za stanowiska.

  • My ich zablokujemy i nie pozwolimy im odejść tak długo jak oni będą nam przeszkadzać. Nie pozwolimy żeby motłoch bezkarnie terroryzował normalnych ludzi.

 5. Żona Frania ty naprawdę taka głupia jesteś ? Co z tego ,że krus małe składki ma jeśli za tym idą małe świadczenia . Ty płacisz Zus i proporcjonalne świadczenia masz .Krus dla wszystkich jest taki sam i nędzne grosze potem dostają . Pochwal się ile podatków płacisz bo rolnicy muszą płacić przeliczeniowe od hektarów nawet jak dochodu żadnego nie mają . Strajk jest zasadny ale powinni blokować pod sejmem albo domowe adresy konkretnych posłów.

 6. Polska wieś z Agro Unia

  Zniesienie KRUS , niech WSZYSCY płacą ZUS niech każdy ma potem równa emeryture.
  Zniesienie dopłat unijnych! Nie chcemy jałmużny.
  Osunięcie PiS od władzy.
  Marsz na Warszawe!

 7. To nie są rolnicy tylko przebierańcy działający na szkodę rolników i Polski.

  • Sam jesteś pajacu przebierancem. Niemasz jaj aby walczyć o swoje. Taki z ciebie rolnik jak z ministra rolnictwa. Cwaniak

   • człowiek karmi świnie

    A kim ty jesteś pajacu, że popierasz bandę nieudaczników którym robić nie chce się tylko chcą żeby społeczeństwo płaciło im za nieróbstwo

    • Do-czlowiek karmi....

     Na razie społeczeństwo utrzymuje bandę nierobow przy korycie i ich rodziny! Agro Unia chce wkoncu coś zmienić w tym kraju. To są prawdziwi rolnicy nie sprzedajni gnoje.

  • jestem rolnikiem tez strajkowalismy ale to sa dranie za kase i obietnice parlamentarne diabłu dusze sprzedadza! won! my chlopi teraz mamy zniwa!

 8. z terrorystami się nie rozmawia – idź się szczurze wys…ć

 9. o !!! szemrane towarzystwo izdebski!!! 4 lata do odsizdki – zostawił nastepcy kontakty do putina i makreli! – przeciez prawdziwi rolnicy maja żniwa i nie maja czasu na rozroby tylko zadanowani za kaske lewactwa szaleja -znak szczegolny- wscieklizna!

 10. Brawo! Protestujemy przeciwko decyzjom rządzących poprzez uprzykrzanie życia zwykłym ludziom… Pod sejm niech jadą i tam blokują posłów.

Kursy walut

 • USD 4.3833zł 2.11%
 • GBP 5.2764zł 0.37%
 • EUR 4.7195zł 0.59%
 • CHF 4.7458zł 0.93%

Polub nas