Czwartek, 25 kwietnia 202425/04/2024
690 680 960
690 680 960

Agresor zaatakował dozorcę. Groził też śmiercią mieszkańcom oraz kopał w radiowóz

Pijany mężczyzna w wieku ok. 40 lat zaatakował dozorcę sprzątającego teren przed blokiem. Następnie swoją agresję skierował wobec funkcjonariuszy, jak też radiowozu.

Wszystko wydarzyło się we wtorek po godzinie 12.00 przed jednym z bloków przy ul. Wileńskiej w Lublinie. Wykonujący prace porządkowe w obrębie klatki schodowej dozorca został w pewnym momencie zaatakowany przez agresywnego mężczyznę. Z uwagi, iż napastnik znajdował się pod wpływem alkoholu, gospodarzowi udało się odeprzeć atak.

O wszystkim zaalarmowana została policja. Agresor oddalił się, jednak po chwili postanowił wrócić. Po raz kolejny swoją agresję skierował w stronę dozorcy. Jak wyjaśniają świadkowie, zaczął go szarpać za kurtkę, wyrwał mu miotłę i chciał uderzyć z pięści w twarz.

Po chwili pojawili się policjanci. Wtedy napastnik skierował swoją agresję wobec funkcjonariuszy, jak też radiowozu. Mężczyzna był bardzo pobudzony i aby go obezwładnić mundurowi musieli wezwać posiłki.

– Mieszkańcy przekazali policjantom, że to nie jest pierwszy raz, kiedy mężczyzna ten wdaje się w awantury i jest agresywny wobec innych osób. W tym zdarzeniu jest kilku pokrzywdzonych, jeden ze świadków zdecydował się złożyć zawiadomienie o kierowanych wobec niego groźbach śmierci – wyjaśnia nam świadek zdarzenia.

Jak tłumaczy nadkom. Kamil Gołębiowski z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie, agresor został zatrzymany i po wytrzeźwieniu będą z nim prowadzone dalsze czynności.

(fot. nadesłane Arturo)

30 komentarzy

  1. Jak ja lubie ten Lublin,cos sie zawsze dzieje. Ostatnio skazali czlenia co na spotkaniu wsadzil dwa noze swojej,bo gadala z bylym chlopakiem i jeszcze mu pyszczyla,ze tlucze sie z jej siostra. 1000 lat nauki kosciola psu w d…..

  2. Na środku targu powinni go publicznie wybiczować dla przykładu i wystrzelać fajami po pysku

    • Na środku tego targu to możesz kupić mefedron, kefedron i inne wynalazki a także wziąć pożyczkę pod zastaw przy okazji.

  3. oni nawet nie potrafia baby zatrzymać która prawie wjechała w instrybutor to co mówić o naćpanym de bilu czy obsłudze granatnika

  4. „z pięści w twarz” może warto napisać poprawnie „pięścią w twarz”?

  5. A ja rozumie policjantów co wezwali posiłki,bo nawet jak by to było stewen Seagal z czuckiem norrisem ,to by wezwali posiłki ,bo na filmie to wszystko ładne a w rzeczywistości skąd wiesz co może zrobić taki pijany narkoman

  6. Bo zwykłego obywatela grzecznego pracującego to można zastraszać i ,a taki narkoman to niewiadomo co może zrobić

  7. Wiemy kto to ?

Z kraju