Środa, 24 kwietnia 202424/04/2024
690 680 960
690 680 960

72-latka uprawiała konopie indyjskie. Działały na nią „piorunująco” (wideo)

Tomaszowscy policjanci na jednej z posesji w gminie Krynice ujawnili uprawę kilkudziesięciu roślin konopi indyjskich. 72-letnia właścicielka uprawy tłumaczyła mundurowym, że posiada je na własny użytek w celach leczniczych. Efekt nacierania się rośliną według seniorki miał być „piorunujący”.

W trakcie przeszukania posesji zajmowanej przez 72-latkę tomaszowscy kryminalni ujawnili 41 krzaków konopi indyjskich. Rośliny były w różnej fazie wzrostu, niektóre miały ponad metr wysokości.

Kobieta uprawiała rośliny w tunelu foliowym, pomiędzy pomidorami, a także w malinach na polu. Seniorka tłumaczyła policjantom, że rośliny posiada na własny użytek w celach leczniczych. Konopie miała przykładać w bolące miejsca, a efekt tego zabiegu według seniorki miał być „piorunujący”.

72-latka była już w przeszłości notowana za przestępstwa akcyzowe. Tym razem przed sądem odpowie za nielegalną uprawę konopi innych niż włókniste. Grozi jej kara grzywny, ograniczenia wolności, a nawet pozbawienia wolności do lat 3.

(fot. wideo Policja Tomaszów Lubelski)

18 komentarzy

 1. #FreeBabciaGandzia

 2. Wolna babcia, wolna Ukraina, wolny Świat, wolna Maria !
  ????

 3. Czy ktoś jeszcze wierzy że Kwaśniewski nie jaral kiedyś trawy ???
  Kupił tym baby co zapomniały jak łykały darmowa fetę z aptek.

 4. Jak babcie wsadzą za to zioło to wszystko ch**a warte !!!!!!!!!

 5. Przyj***li się do babci.
  Wnuczki się dobre znalazły.
  Medal dla nich z kupy.

Z kraju