Środa, 28 lutego 202428/02/2024
690 680 960
690 680 960

6 kwietnia odbędą się Międzynarodowe Mistrzostwa Lubelszczyzny w Motocrossie

Już za tydzień odbędą się Międzynarodowe Mistrzostwa Lubelszczyzny w Motocrossie. Zawody zostaną rozegrane na torze w Karolinie.

Już tylko tydzień dzieli od motocrossowego rozpoczęcia sezonu 2015. Zawody startują w świąteczny Lany Poniedziałek 6 kwietnia 2015, na torze Karolin 31 w gminie Łęczna. Będzie to 1 runda Międzynarodowych Mistrzostw Lubelszczyzny w Motocrossie.

W zawodach startuje coraz więcej zawodników z kraju i z zagranicy a same zawody motocrossowe stały się już cyklem międzynarodowym. Z roku na rok przyjeżdża na nie coraz więcej zawodników z poza Polski. Dodatkowo wsparcie sponsorów pozwala rozwijać zawody i cieszą się one ogromną popularnością, a co ważne, już teraz mają międzynarodową rangę.

Biuro zawodów czynne będzie od godziny 8. Później odbędą się treningi, a w samo południe ruszają wyścigi.


Większy widok mapy6 kwietnia odbędą się Międzynarodowe Mistrzostwa Lubelszczyzny w Motocrossie

2015-03-31 07:10:06
(fot. lublin112.pl, mat. organizatora)

9 komentarzy

 1. na mapce jest źle oznaczony tor, życzę powodzenia z trafieniem do celu.

  • Na mapie jak widać nie jest zaznaczony tor tylko miejscowość a co do trafienia na miejsce, zawsze organizator rozwiesza kierunkowskazy z dojazdem na miejsce imprezy, pozdr.

 2. Banda ćwoków. Rzygać mi się chce jak na nich patrzę. A niestety bywa tak, że MUSZĘ. Wali od nich wódą wyżłopaną dnia poprzedniego, i cisną na tor jeździć. Podniecają się tymi popierdawkami i mają radochę z wynyrzania się w błocie jak prosiaki w chlewie, i z połamanych nóg i rąk. Mega zajawka. Bananowe dzieci i zj****ni rodzice. Żal.pl.

  • kolego o co ci chodzi??? robią co lubią…a Ty co porabiasz oprócz tego że siedzisz na kompie i na wszystkich i wszystko „psioczysz”… u nas to już chyba tradycja że wszystko prawie wszystkim przeszkadza.
   Pozdrawiam

  • gregory peck graj sportowo w szachy, będziesz i czysty i cały fizycznie, bo z głową twą to tak do końca w porządku już nie jest i wygląda na to, że coś się tam trochę połamało. Problem w tym, że gipsu tam nie założą, ale na południu Lublina jest taki szpital z długimi rękawami- tam twoje miejsce. Jeżeli już MUSISZ być na takich zawodach to wiadomo gdzie pracujesz- pomyśl o zmianie fachu, widocznie nie nadajesz się do tego co robisz jak patrzysz i rzygać ci się chce. Co jest z tymi ludźmi, że wszystko im przeszkadza?!!! Grają dzieciaki w piłkę na trawniku- źle, ktoś chce jeździć po torze- źle, ktoś lubi taplać się w błocie ( nie zawsze to błoto jest) źle. Najlepiej to siedzieć przed kompem psioczyć i wyzywać wszystkich co mają jakąkolwiek pasję inną niż debilujące granie klawiaturą- to dopiero sport, a jaki wysiłek fizyczny!!!

 3. Z karolina nie ma bezpośredniej drogi na tor jest z ziółowa badź od strony zezulina.. ale pewnie i tak beda znaki informujace jak dojechac..

 4. gragory-czym zajmujesz sie w wolnym czasie?

 5. gregory…..ty pało, poprostu niedowiary

 6. Karolin 31
  21-010 Karolin
  51.341710, 22.842684

Z kraju

Polityka i społeczeństwo