54 kolejne przypadki zakażenia koronawirusem w Polsce, w tym na terenie woj. lubelskiego. Zmarła kolejna osoba

W niedzielę o godzinie 14:30 Ministerstwo Zdrowia przekazało kolejny komunikat dotyczący nowych zakażeń koronawirusem w Polsce. Zmarła kolejna osoba zakażona koronawirusem, przebywająca w szpitalu w Raciborzu.

– Mamy 54 nowe przypadki zakażenia koronawirusem, potwierdzone pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych. Potwierdzone przypadki dotyczą: 22 osób z woj. małopolskiego, 10 osób z woj. kujawsko-pomorskiego, 8 osób z woj. łódzkiego, 5 osób z woj. podkarpackiego, 4 osób z woj. pomorskiego, 3 osób z woj. zachodniopomorskiego oraz 2 osób z woj. lubelskiego – poinformowało Ministerstwo Zdrowia.

Potwierdzone wyniki zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 na terenie woj. lubelskiego dotyczą kobiety w przedziale wieku 21-40 lat z powiatu hrubieszowskiego w stanie dobrym, sposób zakażenia jest w trakcie ustalania oraz mężczyzny w przedziale wieku 21-40 lat z powiatu lubelskiego w stanie dobrym, który wrócił z kraju o dużej transmisji wirusa.

Jak przekazuje Ministerstwo Zdrowia w szpitalu w Raciborzu zmarła kolejna osoba zakażona koronawirusem. To 82-letni mężczyzna, który był w ciężkim stanie i miał choroby współistniejące.

W sumie liczba zakażonych koronawirusem w Polsce: 1771/20 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe). Na dzień 29 marca 2020 r., na terenie województwa lubelskiego jest w sumie 101 przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2, 3 osoby zmarłe.

(fot. lublin112.pl)

Zobacz również

24 komentarze

 1. 21-40 i 41-60 przedział ludzi którzy powracali z zagranicy, takiee moje przypuszczenia

 2. Młodzi i w sile wieku ściągneli plagę (syf) a starsi ponoszą konsekwencje.

  • Senior,masz rację. Chodź ja seniorem jeszcze nie jestem ale bardzo mi szkoda tych starszych ludzi.

  • Chyba pomyliłeś kierunek w którym powinieneś mieć pretensje. Może lepiej skup się na tych co to ustrojstwo stworzyli i wypuścili.

 3. i bardzo dobrze niech tak dalej leci . marketów budowlanych zamknąć nie trzeba bo po co niech ludzie dalej chodzą i potem płacz i lament bo są nowe przypadki są i będzie ich jeszcze więcej .

 4. Zastanawiam się kiedy rząd się ocknie że są bankrutem jak tak potrwa ok 6 miesięcy to ludzie nie będą mieli z czego żyć. Ostatnio czytałem że w chinach zdeaktywowano 20 ml numerów komórkowych przypadek?🤨🤔

  • Ostatnio było 8 mln, teraz już 20 mililitrów (?).
   Fake newsy nie działają! Kiedy będzie 100 mln? 🙂

  • Oni doskonale wiedzą tylko pytanie czy chcą z nas zrobić bankrutów. Koledzy z pejsami już czekają żeby kupować albo raczej zabierać tym co nie spłacają długów.

 5. Hiszpania będzie płacić ludziom wynagrodzenia żeby zostali w domu a u nas 5000 pożyczki jaki pracodawca założy sobie betonowe koło ratunkowe chyba niespełna rozumu . Wylewka 5 milionów na bruk niech płaci urząd pracy jak tacy mondrzy i tak to będzie wyglądać a potem przyjmia na najnisza krajową bo ludzie nie będą mieli wyjścia jak się zasiłki skończy

  • Analny fabeto przestań ,,pisać”.

  • Trzeba było wcześniej myśleć a nie brać kredyty i żyć ponad stan tak jak nasze państwo. Jak się rozdaje za nic 500+ to potem jak jest problem to się nie ma zapasów. Większość naszego społeczeństwa jest zadłużone po uszy w kredyty na które ich nie stać, ale jakoś to nie przeszkadzało im rozpierdzielać kasę na wakacje i samochody. Teraz będzie weryfikacja. Odwleczenie zus-u na trzy miesiące i dawanie po 5000 zł przedłuży agonie bo i tak ci co nie mieli oszczędności padną po tym jak to się skończy z braku zamówień skoro wcześniej nie dawali sobie rady. Założenie że będziemy zdrowi razem z żoną i będziemy mieli pracę przez kolejnych 30 lat biorąc kredyt jest delikatnie mówiąc optymistyczne. Nawet jak to się skończy za dwa czy trzy miesiące to koniunktura będzie wracać latami. Żaden kryzys nie przywalił tak w nieruchomości od razu jak ten bo wynajmy, sprzedaż i za jakiś czas wykonawstwo stanie dęba. Zakupy również, a ludzie mają pretekst żeby rozwiązać umowy z deweloperami na zakup mieszkań z powodu epidemii. Prędzej czy później banki będą musiały podnieść stopy procentowe a to czym owocuje to każdy kto ma kredyt wie. Liczenie że się nie podniosą przez kolejne kilka lat jest naiwne.

   • w końcu coś dobrze napisane. też jestem tego zdania.
    co więcej- jest mnóstwo młodych roszczeniowców co płaczą bo im do roboty nie dają isć. w poważaniu mają starszych co na ich 500+ robią. młodzi niezniszczalni do czasu.

 6. Fątaś młodszy

  „W sumie liczba zakażonych koronawirusem: 1️⃣7️⃣7️⃣1️⃣/20 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).”
  Zgadzam się… to bardzo pozytywna wiadomość

 7. Pozamykać pootwierane.

 8. A może taki reset jest światu potrzebny. Może nieprzypadkowo dotyka on zachodnie rozpasane społeczeństwa. Nastolatki nagle będą musiały nauczyć się pisać smsy z innego modelu niż najnowszy iPhone czy Samsung. Może niektórzy nagle zrozumieją że wypocząć w wakacje można także mazurach czy w Bieszczadach, wcale nie musi to być Turcja czy Dominikana…

  • problem polega na tym ze turcja jest tańsza niz nasze bieszczady, oscypek to sciema a morska ryba z mrozonki bo nad morzem łowic nie mozna.

 9. Czy osoby komentując zastanowily się nad swoim życiem tylko ciagle kogoś. Osadzają dość tego każdego może to spotkać czas zmirnic myślenie kretynskie

 10. Jest sporo osób, które mają objawy, które już podlegają tym kryteriom, które już pewnie w normalnych warunkach zostałyby uznane za zakażone, ale ze względu na kilkudniowe opóźnienie w testach nie są one wykazywane w statystykach. Propaganda rodem z tvpis robi swoje! Opanowali ją to do perfekcji, a ciemny naród to kupuje…

 11. Tylko ja się pytam KTO KONTROLUJE małe sklepy osiedlowe!!!!!!! Dzisiaj z KONIECZNOŚCI poszedłem do żabki na ul. Staffa po chleb powszedni. Na drzwiach wejściowych NA CZERWONO NAPISANO WCHODZIĆ PO 2 OSOBY!!!!!°°° . Czekam więc cierpliwie ok. 10 min. Ok. Wchodzę. Kupienie chleba zajmuję mi 3min. I CO KIRWA Z TEGO!!!!! W ciągu tych 3 min wchodzi kolejnych 7 osób. Sprzedawca nie reaguje. Chodzą jak święte krowy. Mają w dupie wszyscy pokoleji

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7586zł 0.08%
  • GBP 5.0221zł 0.24%
  • EUR 4.4742zł 0.07%
  • CHF 4.1353zł 0.44%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Spektakl słowno – muzyczny „Nasz papież” w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim
  Targi marki Festool w Lublinie. Przedstawią rozwiązania dla branży stolarskiej i budowlanej
  Nabór do drużyny cheerleaderek – Perełki Tytanów
  „Obieraczki kapuściane” w Muzeum Wsi Lubelskiej
  Uroczyste obchody 81 rocznicy masowego mordu w Szczuczkach