54 kolejne przypadki zakażenia koronawirusem w Polsce, w tym na terenie woj. lubelskiego. Zmarła kolejna osoba

W niedzielę o godzinie 14:30 Ministerstwo Zdrowia przekazało kolejny komunikat dotyczący nowych zakażeń koronawirusem w Polsce. Zmarła kolejna osoba zakażona koronawirusem, przebywająca w szpitalu w Raciborzu.

– Mamy 54 nowe przypadki zakażenia koronawirusem, potwierdzone pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych. Potwierdzone przypadki dotyczą: 22 osób z woj. małopolskiego, 10 osób z woj. kujawsko-pomorskiego, 8 osób z woj. łódzkiego, 5 osób z woj. podkarpackiego, 4 osób z woj. pomorskiego, 3 osób z woj. zachodniopomorskiego oraz 2 osób z woj. lubelskiego – poinformowało Ministerstwo Zdrowia.

Potwierdzone wyniki zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 na terenie woj. lubelskiego dotyczą kobiety w przedziale wieku 21-40 lat z powiatu hrubieszowskiego w stanie dobrym, sposób zakażenia jest w trakcie ustalania oraz mężczyzny w przedziale wieku 21-40 lat z powiatu lubelskiego w stanie dobrym, który wrócił z kraju o dużej transmisji wirusa.

Jak przekazuje Ministerstwo Zdrowia w szpitalu w Raciborzu zmarła kolejna osoba zakażona koronawirusem. To 82-letni mężczyzna, który był w ciężkim stanie i miał choroby współistniejące.

W sumie liczba zakażonych koronawirusem w Polsce: 1771/20 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe). Na dzień 29 marca 2020 r., na terenie województwa lubelskiego jest w sumie 101 przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2, 3 osoby zmarłe.

(fot. lublin112.pl)

Zobacz również

24 komentarze

 1. Jest sporo osób, które mają objawy, które już podlegają tym kryteriom, które już pewnie w normalnych warunkach zostałyby uznane za zakażone, ale ze względu na kilkudniowe opóźnienie w testach nie są one wykazywane w statystykach. Propaganda rodem z tvpis robi swoje! Opanowali ją to do perfekcji, a ciemny naród to kupuje…

 2. Tylko ja się pytam KTO KONTROLUJE małe sklepy osiedlowe!!!!!!! Dzisiaj z KONIECZNOŚCI poszedłem do żabki na ul. Staffa po chleb powszedni. Na drzwiach wejściowych NA CZERWONO NAPISANO WCHODZIĆ PO 2 OSOBY!!!!!°°° . Czekam więc cierpliwie ok. 10 min. Ok. Wchodzę. Kupienie chleba zajmuję mi 3min. I CO KIRWA Z TEGO!!!!! W ciągu tych 3 min wchodzi kolejnych 7 osób. Sprzedawca nie reaguje. Chodzą jak święte krowy. Mają w dupie wszyscy pokoleji

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7374zł -0.8%
  • GBP 5.2571zł -0.55%
  • EUR 4.5316zł -0.29%
  • CHF 4.1413zł -0.14%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Noc Muzeów w Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie
  Noc Muzeów w Muzeum Narodowym w Lublinie
  Noc Muzeów w Ogrodzie Botanicznym UMCS
  Noc Muzeów w Muzeum Wsi Lubelskiej
  Pokrzywowy Jarmark Lubelski: Królować będą produkty z pokrzywą