Wtorek, 18 czerwca 202418/06/2024
690 680 960
690 680 960

5 mln złotych strat po pożarze w Lublinie (wideo, zdjęcia)

Na miejscu czwartkowego pożaru, który wybuchł w budynku u zbiegu ul. Pancerniaków i Grygowej trwa szczegółowe szacowanie strat oraz ustalanie okoliczności pojawienia się ognia. Żywioł doszczętnie strawił to, co znajdowało się w środku, jak też uszkodził konstrukcję budynku.

23 komentarze

  1. bo jak sie magazynuje olej i takie inne to trza miec tez olej w glowie a tu zabraklo zapewne

  2. Od pol roku zgłaszam przedsiębiorcę który magazynuje butle gazowe bez koncesji na magazynowanie, bez wymaganych dokumentów – do wszystkich instytucji. Nikt z tym nic nie robi. Ciekawe kto kontrolował ten sklad i czy w ogole

    • Jesteś idiota i konfidentem, jakiej koncesji? Masz choć mi imum wiedzy w temacie czy tylko urojenia swojej wyobraźni?

  3. To nie tam miał czasem warsztat Kukier co windy naprawiał w ciężarówkach?

  4. Jakoś dziwne że wszystkie pomieszczenia się spaliły czyżby ogień był podłożony w każdym pomieszczeniu z rozlanym olejem aby nie móc nic ugasić?

  5. Wszystkim forumowym ekspertom wyjaśniam że butle z gazem naet tym palnym nie mogą wywołać pożaru. Mogą jedynie utrudniać akcje gaśniczą. Generalnie butle techniczne są bezpieczne one nie wybuchają jak bomby jak niektórym się wydaje. Butla w ogniu rozczelni się ale nie jest to bomba bo tak jest projektowana.

  6. Większość komentujących to imbecyle i spekulanci. To była b. dobrze prosperującą firma i podnajemcy. Jedni z najlepszych w woj. lubelski którzy znają się na robocie. Przykro patrzeć jak dorobek życia tych ludzi staną w płomieniach. Trzymam kciuki, głowa do góry zbudujecie nowocześniejsza hale i lepiej zabezpieczona od zdarzeń losowych. Awe