Piątek, 24 maja 202424/05/2024
690 680 960
690 680 960

32. Finał WOŚP ponownie w Galerii Olimp. W planach są pokazy artystyczne, koncerty oraz animacje dla dzieci

Galeria Olimp kolejny rok z rzędu wspiera działania Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tym razem zbierane będą środki dla dzieci oraz dorosłych, a podczas finału odbędą się także występy artystyczne oraz gry i zabawy dla najmłodszych. Mottem akcji jest „Tu wszystko gra OK!”.

Wielki Finał WOŚP odbędzie się w niedzielę, 28 stycznia na terenie holu głównego Galerii Olimp. W tym miejscu powstanie scena artystyczna, na której odbędą się pokazy taneczne, występy wokalne oraz koncerty muzyczne. Na najmłodszych czekają specjalnie przygotowane animacje i spotkania z wyjątkowymi gośćmi. Całe wydarzenie będzie odbywać się w godz. 10.00-20.00.

Podczas wydarzenia nikt nie będzie się nudził. Na pasażach handlowych Galerii rozlokowane zostaną stoiska służb mundurowych oraz instytucji profilaktyki medycznej oraz Sztaby Wielkiej Orkiestry. Służby te będą również obecne na parkingu naziemnym przy południowej części centrum gdzie zaprezentują swój sprzęt oraz pojazdy. Z bliska zobaczyć można będzie wozy strażackie, pojazdy wojskowe, policyjne oraz karetki Pogotowia Ratunkowego.

Szczególną frajdę sprawi symulator dachowania ze szkoły nauki jazdy Auto-Holik, a także specjalne urządzenie do imitowania wystrzału poduszki powietrznej. Najmłodsi będą mieli okazję spotkać się z alpakami. Zwierzęta te będzie można nakarmić, przytulić lub zrobić sobie z nimi pamiątkowe zdjęcie. Punktem kulminacyjnym 32. Finału WOŚP będzie o godz. 20.00 tzw. “światełko do nieba”, a tuż przed – pokaz ogniomistrzów McFire.

Z całą pewnością jest to wyjątkowe wydarzenie, w którym warto wziąć udział. Pamiętajmy, że dobro wraca do osób, które się nim dzielą. Zapraszamy do udziału w wydarzeniu!

32. Finał WOŚP ponownie w Galerii Olimp. W planach są pokazy artystyczne, koncerty oraz animacje dla dzieci

fot. mat. prasowe

27 komentarzy

  1. Dlaczego inne fundacje nie mają takiej reklamy..?

  2. Nie popieram i nie płacę na WOŚP. Opłacam podatek zdrowotny a mało z tego mam. Do specjalisty muszę iść prywatnie i płacić dodatkowo.

  3. resortowy dzieciak

    Róbta co chceta, pijcie ćpajcie ,wyłudzajcie niedługo skrobanka za darmo a później in vitro..!

  4. Róbta co chceta, tylko na Tuska i Ujownię głosujta!

Dodaj komentarz