Poniedziałek, 27 maja 202427/05/2024
690 680 960
690 680 960

300 tys. złotych strat po pożarze warsztatu ślusarskiego (zdjęcia)

W minioną niedzielę w Komarówce Podlaskiej doszło do pożaru warsztatu ślusarskiego. Wstępnie oszacowano straty na 300 tys. złotych. Na szczęście nikt nie ucierpiał.

Do pożaru doszło w niedzielę po godzinie 20 w miejscowości Komarówka Podlaska w powiecie radzyńskim. Strażacy otrzymali zgłoszenie, z którego wynikało, że ogniem objęty jest warsztat ślusarski usytuowany w murowanej hali.

Jak relacjonują strażacy, wewnątrz hali montowana była maszyna do napełniania skrzyń podkładem do uprawy pieczarek, ładowarka teleskopowa, wózek widłowy elektryczny oraz wiele innych urządzeń warsztatowych. W budynku znajdowały się również dwie butle z dwutlenkiem węgla wykorzystywane do prac spawalniczych. Butle te zostały wyniesione na zewnątrz.

Wstępnie oszacowano łączne straty na około 300 tys. złotych. Ogień strawił  sprzęt warsztatowy i pojazdy, a także częściowo budynek. Policjanci ustalają okoliczności pojawienia się ognia. W zdarzeniu nikt nie ucierpiał.

(fot. asp. Jerzy Salamończyk PSP Radzyń Podlaski)

2 komentarze

  1. Coś za dużo tych „niespodziewanych pożarów” -gdzie biznes nie idzie i stare graty , nagle ogień się pojawia -prześledzić historię ubezpieczeniową i za moment się wyjaśni , nowa polisa z SU 3x większa od poprzedniej!

  2. Zazdroscicz mocherku