Niedziela, 14 lipca 202414/07/2024
690 680 960
690 680 960

19-latka wjechała BMW w pieszą. Kobieta trafiła do szpitala

W poniedziałek rano na jednej z ulic Chełma 19-latka kierująca pojazdem marki BMW wjechała w pieszą znajdującą się na przejściu. Poszkodowana 57-latka z obrażeniami ciała trafiła do szpitala.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek rano w Chełmie na przejściu dla pieszych na ulicy Żwirki i Wigury. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o potrąceniu kobiety na przejściu dla pieszych. Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

– Skierowani na miejsce policjanci ustalili wstępnie, że kierująca BMW 19-letnia obywatelka Ukrainy potrąciła przechodzącą przez przejście dla pieszych 57-latnią chełmiankę. W wyniku tego zdarzenia piesza z obrażeniami ciała przetransportowana została do szpitala – relacjonuje komisarz Ewa Czyż z chełmskiej Policji.

Obie uczestniczki zdarzenia były trzeźwe, co potwierdziło badanie alkomatem. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności wypadku.

– Apelujemy o bezpieczną jazdę oraz zachowanie szczególnej ostrożności podczas zbliżania się do przejścia dla pieszych – dodaje komisarz Ewa Czyż.

20 komentarzy

  1. Czujniki (nieistniejące) nie zadziałały i nie wykryły wejścia pieszego na jezdnię. W wyniku tego BMW nie zatrzymało się i nie wyświetliło na ekranie smartfona, że trzeba się zatrzymać ponieważ akurat pierwszeństwo na jezdni wygasło względem pierwszeństwa pieszego, który nagle wtargnął przed BMW, które ma bezwzględne pierwszeństwo.

  2. Dlaczego nie zostało zatrzymane prawo jazdy?

  3. 19 latka w takim BMW. Dzięki PIS-owi młodzież jest coraz bogatsza

Dodaj komentarz

Z kraju

Sport