19-latek jechał BMW pod prąd obwodnicą Lublina. Doprowadził do czołowego zderzenia (zdjęcia)

Po południu służby drogowe otrzymały informację o pędzącym pod prąd obwodnicą Lublina BMW. Po kilku minutach wpłynęło kolejne zgłoszenie, tym razem o czołowym zderzeniu pojazdów.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek około godziny 15:50 na obwodnicy Lublina. Na węźle Rudnik czołowo zderzyły się dwa samochody osobowe, oba marki BMW. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, kierujący czarnym BMW 19-latek jechał obwodnicą pod prąd od strony Świdnika. Wjeżdżając na zjazd z al. Spółdzielczości Pracy zderzył się czołowo ze srebrnym BMW, którego kierowca wjeżdżał na obwodnicę.

Ratownicy medyczni udzielili pomocy podróżującym pojazdami osobom. Na szczęście nikt nie doznał poważniejszych obrażeń ciała. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Występują utrudnienia w ruchu.

(fot. lublin112)

Zobacz również

64 komentarze

 1. w takich przypadkach powinna być okoliczność premedytacji i rażącego naruszenia przepisów drogowych, oraz sprowadzenia zagrożenia katastrofy w ruchu lądowym, co łącznie powinno skutkować co najmniej odebraniem prawa jazdy, przy najmniej na jakiś czas powiedzmy rok albo 3, 5, z koniecznością wyrobienia go od nowa, przepadek auta o ile jego, na poczet kary, a kara to m.in. wysoka grzywna, wysoka to nie znaczy 2000zł, może 10 000, albo więcej…
  bo jak inaczej nauczyć ludzi porządku? groźba surowej kary i jej nieuchronność powinny działać prewencyjnie, a nie to, że młode bydło za kasę rodziców się rozbija bo potem tatuś zapłaci te 2000, ewentualnie obetnie kieszonkowe 0 1000 tygodniowo

 2. najważniejsze w nagłówku jest to, że jechał BMW. To naprawdę bardzo istotne

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7507zł -0.01%
  • GBP 5.1516zł 0.55%
  • EUR 4.5468zł -0.06%
  • CHF 4.2215zł 0.08%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Baśnie i bajki przeczytają znane osoby z terenu gminy. Posłuchać będzie mógł każdy
  Na placu Litewskim odbędzie się Nabożeństwo Ekumeniczne „Idę po wodzie”
  Gra miejska- Świąteczny Lublin
  Święta z Warsztatami Kultury
  W sobotę rusza cykl treningów i biegów indywidualnych CITY TRAIL