690 680 960

157 km/h w obszarze zabudowanym. Tłumaczył się, że „ma dobry samochód, dlatego nie poczuł tak dużej prędkości”

Wczoraj na jednej z dróg powiatu łęczyńskiego policjanci zatrzymali do kontroli kierowcę audi. 25-latek jechał w obszarze zabudowanym 157 km/h. Młody mężczyzna tłumaczył funkcjonariuszom że „ma dobry samochód, dlatego nie poczuł tak dużej prędkości”.

Łęczyńscy policjanci z ruchu drogowego w trakcie pomiaru prędkości w miejscowości Jaszczów zauważyli kierującego pojazdem marki Audi, który wyprzedzał inne pojazdy z bardzo dużą prędkością.

Na wyświetlaczu policyjnego urządzenia pomiarowego pojawił się pokaźny wynik 157 km/h, co stanowiło przekroczenie dopuszczalnej prędkości w tym miejscu aż o 107 km/h. Mundurowi zatrzymali auto do kontroli.

Za kierownicą audi siedział 25-latek. Mężczyzna tłumaczył funkcjonariuszom, że „ma dobry samochód, dlatego nawet nie poczuł tak dużej prędkości”. Młody kierowca stracił na trzy miesiące prawo jazdy oraz został ukarany wysokim mandatem w kwocie 2500 złotych i obciążony 15 punktami karnymi.

(fot. Policja Łęczna)

33 komentarze

 1. Do większości komentujących
  Żal mi Was.

 2. Koło dobrego auta to nawet nie stało

 3. Panie,łun bardzo dobry, złożony z pięciu rewelacyjnych

 4. Stary szmelc dobre auto haha hahaha hahaha hahaha.

 5. tęczowyFredek

  nadchodziła wielka sroka i chciał zdążyć na skocznię

 6. Jeśli to ten za zdjęcia, to manewr wyprzedzania zakończył zapewne na lub za podwójną linią ciągłą. Zatem mandat powinien być wyższy, łącznie z punktami.

 7. Nie poczuje i alimenty zacznie płacić.

 8. Za ten tekst o dobrym aucie, to ja chcę odszkodowanie! ze śmiechu spadłem z krzesła

 9. Raczej powinniście pisać o tym ze trybunał konstytucyjny orzekł ze zabieranie prawa jazdy jest nie zgodne z konstytucja .a co za tym idzie uprawnienia są zabierane bezprawnie a co za tym idzie można śmiało mieć roszczenia

Kursy walut

 • USD 4.2234zł 0.19%
 • GBP 5.2146zł 0.14%
 • EUR 4.5294zł 0.11%
 • CHF 4.6758zł 0.27%

Polub nas