690 680 960

15-latek napadł na kiosk w Lublinie. Zaatakował ekspedientkę i ukradł pieniądze

W minioną środę doszło do napadu na kiosk przy ul. Krańcowej w Lublinie. Sprawcą okazał się 15-letni mieszkaniec Lublina, który kilka dni wcześniej uciekł z ośrodka opiekuńczego.

Zdarzenie miało miejsce w minioną środę w jednym z kiosków przy ul. Krańcowej w Lublinie. Policjanci otrzymali zgłoszenie o napadzie na ekspedientkę.

– Mundurowi ustalili, że do znajdującego się przy targowisku kiosku wszedł młody mężczyzna. Sprawca zauważył, że na blacie leżą pieniądze. W związku z tym od razu zaatakował ekspedientkę. Kobieta została odepchnięta i przewróciła się na ziemię. Wtedy nieletni chwycił za pieniądze i uciekł. Jak się okazało, wcześniej chodził po targowisku i próbował wyłudzić gotówkę – relacjonuje nadkomisarz Kamil Gołębiowski z KMP w Lublinie.

Kryminalni ustalili dane sprawcy. Jak się okazało, za rozbojem stał 15-latek z Lublina. Młodzieniec kilka dni wcześniej uciekł z ośrodka opiekuńczego. Nieletni wczoraj został zauważony na ulicy przez patrolowców. Próbował uciekać, jednak szybko został zatrzymany. Niebawem jego sprawa trafi do sądu rodzinnego.

(fot. lublin112.pl\ilustracyjne)

18 komentarzy

 1. Pojazdem ponad 2,5t nie można wjeżdżać na chodnik. Ile to będzie wg nowego taryfikatora?

  • Rower z grubą babą

   robi większy nacisk na kostkę brukową i asfalt.

   • Być może.
    Ale rowerem parkować na chodniku można, a takim samochodem nie można. Mandat i punkty dla kierującego się nalezą. I rozmowa dyscyplinujące z przełożonym.

   • Rowerem jeździć po chodniku nie można. Ale zaparkować rower, poruszając się pieszo (wraz rowerem) można.

   • Może właśnie ta gruba baba z rowerem siedzi w tym pojeździe.

   • Gruby pijany facet pieszo, też stwarza większe zagrożenie niż jadąca 5km/h rowerem podpita filigranowa rowerzystka.
    Temu pierwszemu nic nie grozi, a tej drugiej 2500PLN mandatu.

  • Ale to akurat nie jest DMC 2,5 t. nie wspominając już okoliczności w jakich pojazd tam stoi.

  • Franiu zluzuj gumę i przestań gadać głupoty bo żylaków na zębach dostaniesz. I pytanie Franiu do Ciebie jak tam makowiec u naczelnika bo widać lubisz zabłysnąć.

 2. Dobre wybatożenie wybiłoby mu z głowy te głupoty. A tak pójdzie pod sąd rodzinny, jakaś dziumdzia będzie filozofowała nad paragrafami, dostanie poprawczaka czyli liceum bandytki i dalej będzie śmiecił srodowisko ludzkie.

  • dokładnie
   kilka batów na d… byłoby o niebo lepszym środkiem wychowawczym niż Ośrodek wychowawczy

 3. Kto pobiera 500+ na tego gada?

 4. Rozboje na przepustce z poprawczaka, wróci do poprawczaka, dostanie za karę poprawczak. Dziwne, że czuje się bezkarnie? Brawo resocjalizacja!

 5. Trzeba sprawdzić, czy policja nie była zbyt brutalna przy zatrzymaniu dziecka i gdy się to potwierdzi, należy wydalić ich ze służby.

 6. Pięknie rośnie pokolenie pisowskich roszczeniowych nieużytków społecznych, „te pieniądze im się należały”.

Kursy walut

 • USD 3.991zł 0.15%
 • GBP 5.0417zł -0.18%
 • EUR 4.3233zł -0.24%
 • CHF 4.5689zł 0.02%

Polub nas