Sobota, 25 maja 202425/05/2024
690 680 960
690 680 960

14-latka uciekła z mieszkania gdzie została upita i zgwałcona. 22-letni mężczyzna trafił do aresztu (zdjęcia)

Do 15 lat pozbawienia wolności grozi mężczyźnie, który usłyszał zarzuty upicia oraz zgwałcenia 14-latki. Wszystko wydarzyło się w weekend w jednym z wieżowców na lubelskim Czechowie.

Zdarzenie miało miejsce w sobotę późnym wieczorem na lubelskim Czechowie. Z jednego z mieszkań wybiegła roznegliżowana 14-latka, która następnie schroniła się u mieszkających po sąsiedzku osób. Jak wyjaśniała, została zgwałcona. O wszystkim zaalarmowana została policja.

Po chwili na miejscu byli już policyjni wywiadowcy. Funkcjonariusze zatrzymali 22-latka, który następnie został przetransportowany do szpitala. Okazało się bowiem, że najprawdopodobniej szarpiąc się z nastolatką, doznał obrażeń głowy. Po badaniach i opatrzeniu mężczyzna został umieszczony w policyjnej celi.

Pokrzywdzona 14-latka trafiła do Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Lublinie. Przez kolejne dni policjanci pod nadzorem prokuratury prowadzili dalsze czynności w tej sprawie. Jak wstępnie ustalono, mężczyzna zwabił nastolatkę do domu, następnie poczęstował ją alkoholem. Potem pijaną rozebrał i wykorzystał seksualnie.

22-latek został dzisiaj doprowadzony do prokuratury, gdzie przedstawiono mu trzy zarzuty. Pierwszy dotyczy doprowadzenia dziewczynki do odbycia stosunku, drugi rozpijania małoletniej, trzeci zaś spowodowania uszkodzenia ciała. Mężczyźnie grozi do 15 lat pozbawienia wolności.

14-latka uciekła z mieszkania gdzie została upita i zgwałcona. 22-letni mężczyzna trafił do aresztu (zdjęcia)

(fot. nadesłane)

50 komentarzy

 1. Dziesiątki komentarzy i większość obwinia ofiarę i ani słowa o pedofilu bo tak trzeba nazwać sprawcę gwałtu . Jednak ściana wschodnia to w większości prymitywne społeczeństwo . Zrozumcie nie ma znaczenia czy sama poszła ,jak była ubrana a nawet jej naiwność i głupota nie usprawiedliwia krzywdy i to zachowanie sprawcy powinno się komentować a nie ofiarę gwałtu .

  • Nic nie usprawiedliwia winy oskarżonego. To nie podlega kwestionowaniu. Dlatego uwagę zwraca się na naiwność dziewczynki, albo inne okoliczności, bo to stanowi zagadkę. Zachowanie gwałciciela – czy pedofil, czy nie – zasługuje na surową karę.

 2. Macie ideologię lgbt

  • Co ma piernik do wiatraka? To że zimy nie są już śnieżne, a na ulicach twarzą się korki, to też wina LGBT? Ogarnij umysł…

 3. Dziewczynka? Widzieliście jak wyglądają „dziewczynki” w tym wieku w obecnych czasach i myślicie, że wcześniej nie spróbowała alkoholu tylko co? Wlewał jej do gardła a jakby podał jej z sokiem to napewno by poczuła. Młodzież w tym wieku już eksperymentuje z narkotykami. Mogła znać przecież tzw. ” gwałciciela” wcześniej raczej nie szła przez miasto i nie poszła z nim od tak do mieszkania ludzie włączcie tok myślenia może po alkoholu miało dojsc do czegos z własnej woli dziewczyny ale się przestraszyła, ponieważ to młoda osoba. Nie wiemy jak to było a taka strona też szuka artykułów i dopisuje aby większe wyświetlenia się nabijały i każdy o tym chuczal.

 4. No i będzie gwintowanie w pierdlu- elegancko, choć to i tak za małą kara

 5. Jaki pedofil. Chciał być jak Polański. Przecież tamtego nawet nasze „gwiazdy” kina broniły publicznie. Bo dokonania, bo już zapłacił – nie mogąc odwiedzić USA… ergh.

 6. Trochę dziwna sprawa ale takie czasy że 14 latki wymalowane udają że są dorosłe a rodzice nie reagują na to i są skutki. A takich gości co gwałcą i jest to udowodnione powinni kastrować może to by podziałało na innych.

 7. No nie wiem czy gdyby naga 14 latka dobijala się do mnie do mieszkania czy bym ją wpuścił. Obawiałbym się jakiejś prowokacji i tego, że później ze mnie zrobią pedofila.