Sobota, 13 kwietnia 202413/04/2024
690 680 960
690 680 960

13-latka zaginęła w Lublinie. Ruszyły policyjne poszukiwania

Minionej nocy policjanci z VII Komisariatu Policji w Lublinie otrzymali informację o zaginięciu 13-latki. Mundurowi natychmiast przystąpili do akcji poszukiwawczej. Nastolatka wyszła z domu około południa, nad ranem zaś została odnaleziona w mieszkaniu u koleżanki.

W nocy z niedzieli na poniedziałek, tuż przed północą, rodzina 13-latki z Lublina zgłosiła jej zaginięcie. Z relacji rodziców wynikało, że nastolatka wyszła z mieszkania około południa, a od godziny 19.00 rodzice nie mieli z nią żadnego kontaktu.

– Z przekazanych informacji wynikało, że życie i zdrowie 13-latki jest zagrożone. Natychmiast policjanci rozpoczęli akcję poszukiwawczą. Funkcjonariusze sprawdzali wszystkie możliwe miejsca, gdzie mogła znajdować się zaginiona – informuje podkomisarz Kamil Karbowniczek z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

Dziś nad ranem mundurowi z VII Komisariatu Policji w Lublinie odnaleźli zaginioną nastolatkę w mieszkaniu swojej koleżanki. Na miejsce wezwano zespół ratownictwa medycznego i 13-latka została przekazana pod opiekę medyków oraz rodziców.

5 komentarzy

  1. pirotechnik amator

    Rodzice wypuszczają nieletnią w noc, samą? A zabrać im prawa rodzicielskie, a nieletnią do bidula.

    • Poproś głąbie kogoś mądrzejszego aby ci przeczytał artykuł i przy okazji wytłumaczył, że południe to jeszcze nie noc!

  2. A telefonu nie miała czy nie odbierała bo małolacie w głowie szumiało.

  3. małolata nie umie wrócić na czas do domu, ani nie umie odebrać telefonu, więc powinien tą gwiazdą zająć się kurator,

    • A może Tobą powinien się zainteresować kurator może dziewczyna chciała zwrócić uwagę na siebie w bardzo nie odpowiedzialny sposób. Lub jakiś inny powód może dziewczyna jest na coś chora

Dodaj komentarz

Z kraju