Nie żyje 17- latka, ranna w wypadku w Niedrzwicy Dużej. Sprawca mógł wyprzedzać na trzeciego

W szpitalu zmarła jedna z nastolatek, poszkodowanych we wczorajszym wypadku na trasie Lublin – Kraśnik. Policjanci wciąż ustalają szczegóły zdarzenia.

Lekarzom nie udało się uratować życia 17- latce, która wraz ze swoją 15-letnią siostrą oraz matką, brały udział w wypadku w Niedrzwicy Dużej. Nastolatka w krytycznym stanie została przetransportowana do lubelskiego szpitala, gdzie od razu trafiła na stół operacyjny.

Jak nas poinformowano, jej obrażenia były tak poważnie, że pomimo wysiłków lekarzy, poszkodowana zmarła. Podróżowała na tylnym siedzeniu forda, kierowanego przez jej matkę. W poważnym stanie jest również 15-latka, jednak jak zapewniają lekarze, jej życie nie jest zagrożone.

 

Policjanci cały czas ustalają szczegółowe okoliczności a przede wszystkim przyczyny wypadku. Policjanci wykonywali czynności na miejscu wypadku przez kilka godzin. Pewne jest, że to kierujący toyotą mężczyzna, jadąc w kierunku Lublina, zjechał nagle na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z jadącym z naprzeciwka fordem. Z zeznań jednego ze świadków wynika, iż mężczyzna wyprzedzał na trzeciego jadące przed nim pojazdy.

Strażacy by wydostać podróżujące fordem osoby musieli użyć sprzętu hydraulicznego. Kierowca toyoty wyszedł z auta o własnych siłach. Podróżował sam. Droga krajowa nr 19 była w tym miejscu całkowicie zablokowana przez blisko trzy godziny. Ruch kierowano objazdem przez Bełżyce.

2016-02-19 10:51:05
(fot. wideo lublin112.pl)

Zobacz również

126 komentarzy

 1. Jestem starszym człowiekiem …. kiedy czytam to forum to myślę … Boże daj nie którym zdrowie, bo rozumu to brak, Czy śmierć 17 letniej św. p. K…i jest dla wasz tyle wart zastanówcie. TAK BÓG CHCIAŁ…NIECH SPOCZYWA W POKOJU….

 2. a koles dalej jeździ bo nie zabrali mu prawka…jest dyrektorem handlowym w pewnej warszawskiej firmie i raczej ma się dobrze…i gdzie tu sprawiedliwosc

 3. i tylko chciałbym zapytać gdzie tu wszystkie organy państwa, dlaczego ktoś kto dopuszcza się morderstwa drugiej osoby, powoduje nieodwracalne rany psychiczne w rodzinie ofiary- nie ponosi żadnych konsekwencji, nadal jeździ autem, normalnie pracuje i nie przejmuje się niczym….gdzie tu państwo, gdzie się pytam ?????

  • Państwo istnieje w teorii…. A ta menda dostanie pewnie zawiasy i rok bez prawa jazdy…. tak Andriu jesteś mendą!

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7978zł -0.09%
  • GBP 5.2235zł -0.27%
  • EUR 4.5481zł -0.14%
  • CHF 4.1279zł 0.2%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Trwa akcja charytatywna w Parafii Matki Bożej Bolesnej w Kraśniku
  Oprowadzania po wystawach w Galerii Labirynt
  Dzisiaj zaczynają się Wydziałowe Drzwi Otwarte UMCS
  W Lublinie odbędzie się kolejna edycja „Nocy Sów”. Tym razem w formie online
  W Chatce Żaka na żywo zagra Orkiestra św. Mikołaja