Środa, 19 czerwca 202419/06/2024
690 680 960
690 680 960

Zwłoki mężczyzny przy rzece. To poszukiwany od stycznia 68-latek

Do poszukiwań zaginionego 68-latka wykorzystano sonary, łodzie, śmigłowiec, drony, oraz specjalistyczne psy mantrailingowe. Po czterech miesiącach natrafiono na ciało mężczyzny.

Zakończyły się poszukiwania 68-letniego mieszkańca Hrubieszowa. Mężczyzna wyszedł z domu 18 stycznia i ślad po nim zaginął. Przez ostatnie miesiące w całej okolicy prowadzone były działania mające na celu odnalezienie zaginionego. Policjantów wspomagali strażacy Państwowej Powiatowej Straży Pożarnej i Ochotniczej Straży Pożarnej. Wykorzystano też sonary, łodzie, śmigłowiec, drony, oraz specjalistyczne psy mantrailingowe.

Wczoraj, podczas kolejnych działań poszukiwawczych w miejscowości Teptiuków, jeden z kryminalnych zauważył w zaroślach przy rzece Huczwa ciało mężczyzny. Wstępna identyfikacja potwierdziła, że jest to ciało zaginionego 68-latka.

Policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia i pod nadzorem prokuratora wykonywali czynności procesowe. Ciało mężczyzny zabezpieczono do badań sekcyjnych. Trwa wyjaśnianie dokładnych okoliczności jego śmierci.

PRZECZYTAJ

Na drodze krajowej nr 17 spłonęło auto (wideo)

Autor: redakcja

2 komentarze

  1. To naprawdę przykre, że po tylu miesiącach poszukiwań znaleziono ciało zaginionego 68-latka. Jednak artykuł pozostawia wiele pytań bez odpowiedzi. Jak to możliwe, że przez tyle czasu nie udało się go wcześniej znaleźć, mimo użycia tak zaawansowanego sprzętu i zaangażowania licznych służb? Jakie były dokładne okoliczności jego zaginięcia i czy można było tego uniknąć? Mam nadzieję, że dalsze śledztwo przyniesie odpowiedzi i pomoże zrozumieć, co się stało.

  2. Sukces wielki, znaleziono go już po 4 miesiącach ! Przypadkiem.

Dodaj komentarz