Czwartek, 20 czerwca 202420/06/2024
690 680 960
690 680 960

Na drodze krajowej nr 17 spłonęło auto (wideo)

W piątek po południu na drodze krajowej nr 17 doszło do pożaru pojazdu osobowego. W wyniku zdarzenia auto doszczętnie spłonęło. Przez kilkadziesiąt minut w rejonie pożaru występowały utrudnienia z przejazdem.

Do zdarzenia doszło w piątek po godzinie 13.00 na drodze krajowej nr 17 w miejscowości Izbica, na trasie Krasnystaw – Zamość. Straż pożarna otrzymała zgłoszenie o pożarze pojazdu osobowego.

Na miejscu interweniowali strażacy oraz patrol policji. W ciągu kilkunastu minut zagrożenie pożarowe zostało opanowane. Niestety, pomimo przeprowadzenia akcji gaśniczej, pojazd doszczętnie spłonął.

Przez kilkadziesiąt minut w rejonie zdarzenia występowały utrudnienia z przejazdem. Trwa ustalanie okoliczności pojawienia się ognia oraz szacowanie strat.

Autor: redakcja

5 komentarzy

  1. z jakiej stajni ten badziew?

  2. Znów elektryk… a nie, czekaj, to po prostu stara „franca”.

  3. To naprawdę frustrujące, że artykuł nie zawiera podstawowych informacji! Kto kierował pojazdem i co było przyczyną pożaru? Jak doszło do tego, że samochód spłonął doszczętnie, mimo szybkiej interwencji straży pożarnej? Brakuje również informacji o ewentualnych rannych. Artykuł jest niepełny i zostawia czytelników z mnóstwem pytań bez odpowiedzi. Więcej rzetelności i szczegółów w takich relacjach, proszę!

  4. Myślę, że samochód spłonąłby doszczętnie, nawet bez szybkiej interwencji straży pożarnej

    • Ta „szybka interwencja” oznaczała przyjazd po dwudziestu kilku minutach, gdy auto już całe płonęło i pewnie samo dopaliło by się w ciągu następnych kilkunastu minut

Dodaj komentarz