Wtorek, 23 kwietnia 202423/04/2024
690 680 960
690 680 960

Zrobili maluchom grilla z okazji Dnia Dziecka. Matka i jej partner byli pijani

Nietrzeźwa para opiekowała się dwójką dzieci w wieku 4 i 7 lat. Kobieta miała prawie 1 promil alkoholu, zaś jej partner ponad 1 promil. Matka tłumaczyła mundurowym, że z okazji Dnia Dziecka zrobili maluchom grilla.

W czwartek po godzinie 17.30 policjanci z Biłgoraja otrzymali zgłoszenie, z którego wynikało, że na terenie gminy Obsza nietrzeźwa matka opiekuje się dziećmi.

Na miejscu mundurowi ustalili, że 28-letnia kobieta wraz ze swoim 40-letnim partnerem opiekowała się dziećmi w wieku 4 i 7 lat. Badanie na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu wykazało, że matka dzieci miała w organizmie około 1 promila alkoholu, natomiast jej partner ponad 1 promil.

Kobieta przekazała mundurowym, że wspólnie zorganizowali grilla z okazji Dnia Dziecka. Po policyjnej interwencji dzieci zostały przekazane pod opiekę rodziny, zaś o całej sytuacji został poinformowany Sąd Rodzinny, który ustali czy swoim zachowaniem opiekunowie narazili dzieci na niebezpieczeństwo.

Przypominamy! Alkohol negatywnie działa na organizm człowieka. Tracimy zdolność koncentracji i poczucie rzeczywistości. Zdecydowanie wydłuża się zdolność oceny sytuacji i czas reakcji. Osoby upojone alkoholem często zapominają o obowiązku opieki nad dziećmi, które wymagają ciągłej kontroli, a to z kolei może skończyć się tragicznie.

(fot. pixabay.com)

16 komentarzy

  1. to się robi chore…gratuluję sąsiadów…promil…to nie tak dużo…skoro się siedzi przy grillu z piwem…jakby tam była jakaś burda pijacka…to rozumiem…a to zwykły grill…ja nie piję wcale…ale rozumiem, ze ktoś chce sobie dwa piwa po pracy wypić

  2. Tu jest ciemnogród , tutaj konfidenci fałszywi tylko żyją bezkarnie

Dodaj komentarz

Z kraju