Sobota, 25 maja 202425/05/2024
690 680 960
690 680 960

Zrobiła miejsce jadącej na sygnale karetce. Zaskoczyło to kierowcę skody (zdjęcia)

Jedna osoba została poszkodowana w zderzeniu pojazdów, jakie miało miejsce na ul. Krańcowej w Lublinie. Występują utrudnienia w ruchu.

Do wypadku doszło w poniedziałek przed godziną 17 na ul. Krańcowej w Lublinie. W rejonie skrzyżowania z Drogą Męczenników Majdanka zderzyły się dwa samochody osobowe: skoda i fiat. Na miejscu interweniowały zespoły ratownictwa medycznego, straż pożarna oraz policja.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, oba pojazdy poruszały się w stronę ul. Kunickiego. Kierująca fiatem kobieta widząc jadący na sygnale ambulans pogotowia ratunkowego zwolniła, aby zrobić mu miejsce. Zaskoczyło to jadącego za nią skodą mężczyznę. Nie zdołał on wyhamować i wjechał w tył fiata.

W wypadku poszkodowana została jedna osoba. Kobietę z fiata przetransportowano do szpitala. Teraz policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Występują utrudnienia w ruchu.


(fot. lublin112.pl, nadesłane – Cezary)

12 komentarzy

 1. Bardzo szybki w nogach

  Za kierownicą też trzeba używać mózgu

 2. max mandat chamowi

  • Mandat dla obu kierujących:
   1. Fiat za stworzenie zagrożenia – gwałtowne hamowanie.
   2. Skoda za niezachowanie odstępu.

   • lima? raczej lama… jakie stwarzanie zagrożenia? mamejo ! Mandat to twojej starej się należy, że dopuściła twego ojca do paśnika bez kapturka heheee

 3. Odkupię zderzak z tej skody. Poważnie mówię.

 4. Karetki niespodziewanie wyskakują z kanalizacji, gdzie się ukrywają, aby siać popłoch wśród kierowców. Piesi chowają się za drzewami, aby z nagła wtargnąć na jezdnię, zmuszając do podniesienia czcigodnego odnóża z pedału gazu. Ciężki jest żywot kierowcy, zwłaszcza gdy oleju w głowie brak

 5. BOLD

 6. Nacja wschodnia albo na południe od Włoch albo z 800+ i efekty widać.

  • Nie 800+ tylko jak już to polskie madki i łojce co im wszystko zawsze się należy i zawsze rację majo…

 7. To zaskakujące, że tyle kierOWIEC jest zaskoczone tym, że inni kierowcy przestrzegają PoRD. Osioł nie ogarną, że odstęp od pojazdu z przodu ma znaczenie. Pewnie patrzył w telefon.

  Chyba, że miał zawał albo hamulec się zepsuł…. A nie… To tylko jak trzeba pieszym ustąpić.

Dodaj komentarz