Sobota, 13 kwietnia 202413/04/2024
690 680 960
690 680 960

Został przyłapany na kradzieży prądu

Nie miał podpisanej umowy na pobór prądu, ale pobierał energię elektryczną dzięki nielegalnej instalacji. Wkrótce 66-latek stanie przed sądem.

Opolscy kryminalni wspólnie z pracownikami zakładu energetycznego ujawnili na jednej z posesji w gminie Wilków nielegalne przyłącze prądu do linii energetycznej napowietrznej. Wykonał je 66-letni właściciel posesji.

W trakcie czynności okazało się, że mężczyzna w ogóle nie miał podpisanej umowy na dostarczanie energii elektrycznej, a sam nielegalny pobór prądu trwał blisko rok.

Nielegalna instalacja została zlikwidowana. Wkrótce 66-latek za popełnione przestępstwo odpowie przed sądem. Za kradzież energii elektrycznej grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

(fot. Policja Opole Lubelskie)

16 komentarzy

 1. Może chłop był z PEŁO i inaczej nie umi?

 2. chłop wzorował sie na Pis, tam wszyscy kradną

 3. Za co siedzisz?
  Za kradzież prądu! ? ? ?
  Też mi kryminał!
  Grzywna ok, ale w pasiaki?! No chyba, że zasilał tym sposobem linię produkcyjną.

 4. I znowu jakieś wieśniaki obrzucają się główne w komentarzach broniąc sympatyzującej partii politycznej. Jakim trzeba być płytkim człowiekiem. Żenujące

 5. A co na to hania ?

  A taka hania z wawy nakradła i nie siedzi…Jak zwykle sundy som dla biednych, za batonik…KU…A ZA BATONIK !!!

  • prawda tzn 3 prawdy

   Weś sobie na wstrzymanie bo ci żyłka pęknie, i jednego trola pisiego będzie mniej.Jak wiesz że nakradła to do prokuratury, bo nieujawnienie kradzieży jest karalne.

 6. Chłop może w szoku był

 7. obecnie nam panujący też nie ma wyjątku też nie mają czystych rąk no chyba ,że w TVP

 8. LUDZISKA ZROZUMCIE W KOŃCU ŻE NIE MA W POLSCE JEDNEJ DOBREJ I JEDNEJ ZŁEJ PARTII. TO JEST JEDNA KLIKA PODZIELONA (CHYBA DROGĄ LOSOWANIA) NA PÓŁ I ROBI Z NAMI CO CHCE A W EFEKCIE CAŁY CZAS JEST PRZY KORYCIE. „POPIS” DALI WCZORAJ Z TYM DYMANYM STRAJKIEM MEDIÓW. BARDZO SIĘ ZMARTWILIŚMY DNIEM BEZ REKLAM. SKŁÓCAJĄ W TEN SPOSÓB NAWET NAJBLIŻSZYCH W RODZINIE I O TO CHODZI. SZKODA ŻE NIE MA DLA ICH PRZEBIEGŁEJ TAKTYKI ŻADNEJ ALTERNATYWY. ZACZNIJCIE MYŚLEĆ GŁOWĄ TO MOŻE PRZYGOTUJEMY NASTĘPNE POKOLENIE ŻEBY ZROBIŁO Z TYM PORZĄDEK.

Wiadomości z info112