Sobota, 13 kwietnia 202413/04/2024
690 680 960
690 680 960

Zorganizowali wesele pomimo zakazu. Doszło do bójki, jedna osoba nie żyje (zdjęcia, wideo)

Wczoraj podczas wesela zorganizowanego w Lublinie doszło do tragedii. Nie żyje jeden z gości weselnych, do sprawy zatrzymano 25-latka.

Do zdarzenia doszło około godziny 20:40 w jednym z lokali w rejonie ul. Krężnickiej w Lublinie. Odbywało się tam wesele, w którym brało udział około 30 osób.

W pewnym momencie kilku gości wyszło na zewnątrz budynku i wywiązała się pomiędzy nimi sprzeczka. Jeden z nich, 25-latek popchnął 50-latka, w wyniku czego ten przewrócił się i uderzył głową o betonową kostkę. Mężczyzna stracił przytomność, a na jego ciele pojawiła się krew.

Na miejsce wezwany został zespół ratownictwa medycznego. Mężczyzna nie wykazywał funkcji życiowych, ratownicy przystąpili do resuscytacji krążeniowo-oddechowej. Poszkodowanego 50-latka przetransportowano do szpitala, gdzie zmarł po dwóch godzinach. Ofiarą jest 50-latek z Lublina. W międzyczasie w lokalu pojawili się policjanci. Agresywny 25-latek został zatrzymany i osadzony w policyjne celi. Z uwagi, iż znajdował się pod wpływem alkoholu, nie wykonywano z nim żadnych czynności.

Z naszych ustaleń wynika, iż po zdarzeniu większość gości weselnych błyskawicznie opuściła salę, odjeżdżając m.in. wezwanymi na miejsce taksówkami.

Jak wyjaśniał nam Kamil Karbowniczek z KWP w Lublinie, funkcjonariusze zastali na miejscu już tylko sześć osób, młodą parę i ich rodziców. Mężczyzna po wytrzeźwieniu zostanie doprowadzany do prokuratury, gdzie odbędzie się jego przesłuchanie. Z naszych nieoficjalnych informacji wynika, że jest to pan młody. Policjanci dodatkowo sporządzą notatkę do sanepidu w sprawie złamania obostrzeń w związku z pandemią koronawirusa.

Zorganizowali wesele pomimo zakazu. Doszło do bójki, jedna osoba nie żyje (zdjęcia, wideo)

Zorganizowali wesele pomimo zakazu. Doszło do bójki, jedna osoba nie żyje (zdjęcia, wideo)

Zorganizowali wesele pomimo zakazu. Doszło do bójki, jedna osoba nie żyje (zdjęcia, wideo)

(fot. lublin112.pl, wideo nadesłane Mateusz)

82 komentarze

 1. A tam nie ma monitoringu? Powinien pomóc w rozpracowaniu przebiegu „akcji”. Nie pamiętam bym widział gdzieś dom weselny bez kamer niemal w każdym kącie.
  Tak czy inaczej przykra sprawa – ale młody o rocznicy śluby raczej nigdy nie zapomni.

 2. Pytanie kiedy będą poprawiny ?

 3. Może był on z gielczwi tam mieszkają ludzie niespełnieni którzy myślą że są bogami????

 4. Do jednego typa tylu milicjantów i radiowozów? Jak.na mecz. Kto za to ma płacić? Już się w baniach poprzewracało. Niedługo po 5 w radiowozach będą jeździć.

 5. W Polsat News właśnie podali, że ten pan młody to wielokrotny recydywista. Karany w przeszłości za różne przestępstwa. Pierwsza okoliczność obciążająca z tego wynika jest.

 6. Bydło,łamie zakazy.Potem się dziwią że wydłuża się ograniczenia…

 7. pozdro dla panny mlodej

  łobuz kocha najmocniej

Wiadomości z info112