Niedziela, 03 marca 202403/03/2024
690 680 960
690 680 960

Zoomikołajki 2019. Dzień otwarty w lubelskim Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt

W najbliższy piątek w lubelskim Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt odbędzie się Dzień Otwarty. Wizytę w schronisku zapowiedział św. Mikołaj.

W lubelskim Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt już jutro odbędzie się Dzień Otwarty. Swoją obecność zapowiedział sam św. Mikołaj. W tym dniu będziecie mieli okazję do adopcji jednego z podopiecznych schroniska.

Podczas Zoomikołajek będzie okazja do wzięcia udziału w warsztatach językowych oraz wysłuchania wykładu zoopsychologa Dariusza Ornala. W tym dniu w schronisku spotkacie drużynę I ligi futsalu PZPN oraz będziecie mogli wziąć udział we wspólnym kolędowaniu z Dariuszem Tokarzewskim.

To wszystko będzie czekać na was jutro od godziny 12 w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt przy ul. Metalurgicznej 5.

Zoomikołajki 2019. Dzień otwarty w lubelskim Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt

(fot. pixabay.com, nadesłane)

17 komentarzy

 1. Stop więzieniu zwierząt

  Najlepszym prezentem dla tych zwierząt byłaby eutanazja.

  • Tak, ale tych co je porzucili. Gdyby nie to, schroniska były by puste.
   Jak mawiał klasyk – „Kraj piękny, tylko ludzie kur….

  • możesz taki prezent sprawić sobie!!!!!!!

 2. @Stop więzieniu zwierząt: jak można takie rzeczy wypisywać, trzeba być bezdusznym sk******, eutanazja to by się idioto tobie przydała i całej reszcie „empatycznych” śmieci

  • Stop więzieniu zwierząt

   Wiesz ile pieniędzy się marnuje na te schroniska? Wiesz ile ludzi można za to uratować? Schronisko powinno działać tak jak np w USA, Zwierze przebywa w schronisku max 2 tygodnie. Jeżeli nie znajdzie się właściciel, zostaje uśpione. W Polsce machina wyciągania pieniędzy „na zwierzęta” została już chyba maksymalnie rozbuchana. Kasa na zwierzę z gminy, żarcie z zbiórek i ze ślubów (bo to teraz modne zamiast kwiatów), robotę zrobią wolontariusze. Ze wszystkich stron jesteśmy atakowani widokiem biednych piesków, które potrzebują pomocy. A tak naprawdę wielu osobom zależy najbardziej na tym, żeby schroniska były pełne. Dlatego najlepszym rozwiązaniem byłoby uśpienie wszystkich tych zwierząt.

   • A ja wolę w większości przypadków przekazać pieniądze na zwierzęta niż na „ludzi”, bo większość z tych 'ludzi’ to stwory (nie mylić ze zwierzętami).

   • ile pieniędzy się marnuje na utrzymywanie patoli w naszym kraju,tatusie sebiki chlajacy piwko za nasze i mamusie maryny karyny tylko boczki wystające i facebook ,tu policz

 3. 😮 Rozwinięta wypowiedź. Gratulację za empatię.
  I co w tej głowie siedzi??…
  Oby nigdy tacy ludzie nie stanęli mi na drodze, wampiry!

  • Stop więzieniu zwierząt

   To dalej przekazuje, jeżeli lubisz być okradany metodą „na zwierzęta”.

   • @Stop więzieniu zwierząt: o czym ty pier***** patolu, takie teksty nadajesz, że normalny człowiek tego nawet nie przyswaja tylko takie patologie jak ty

 4. Uśpić pchlarzy i po problemie ale wyciąganie pieniędzy od ludzi na zwierzęta ..teraz modne i dochodowe

  • kiedyś usłyszał te słowa o sobie bezduszny raczej nie człowieku

  • olo kolejny idiota podłączony do internetu, patologia umysłowa i wiocha

  • ciekawe jaki jest z tego dochód?zero empatii w tobie,ale ty nawet nie wiesz co to empatia

  • Jasne, a 500+ to ku*** niby co?!!!!! Od kogo wyciąga państwo pi-*****-sowskie? Płacisz podatki?!!!! To czego tam nie jęczysz, że wyciąganie pieniędzy na patologię i inne pochodne jest do d**y? Może zaproponuj kolego Łolo,żeby tam zacząć eutanazję na nieproduktywnych patolach. Niech dalej produkują dzieci, które wzorce będą czerpały z rodziców „który się to po prosty należy”.

Z kraju

Polityka i społeczeństwo