Czwartek, 25 kwietnia 202425/04/2024
690 680 960
690 680 960

Żona pokłóciła się z teściową, próbował je rozdzielić. Kilka minut później już nie żył

Policjanci oraz prokurator ustalają dokładne okoliczności śmierci 29-letniego mieszkańca Chełma. Stracił on życie podczas kłótni, jaka wynikła pomiędzy jego żoną a matką.

Tragicznie w skutkach zakończyła się kłótnia dwóch kobiet, do jakiej doszło w piątek w Chełmie. W godzinach wieczornych w jednym z mieszkań przy ul. Kolejowej wywiązała się sprzeczka pomiędzy synową a teściową. Nieporozumienie obu kobiet przybierało na sile i pewnym momencie miało dojść pomiędzy nimi do szarpaniny.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, obie kobiety postanowił uspokoić przebywający w mieszkaniu 29-latek. Był on mężem młodszej, a synem starszej z nich. Nie było to jednak takie proste, gdyż te nie reagowały na jego prośby. Kiedy starał się je rozdzielić, uderzył swoim ciałem w przeszklone drzwi prowadzące do jednego z pokoi.

Szyba rozbiła się, a jej kawałki wbiły się w szyję mężczyzny. Błyskawicznie doszło do silnego krwotok. Kiedy na miejsce przyjechali ratownicy medyczni, 29-latek nie wykazywał już czynności życiowych. Jak nam przekazano, szkło przebiło tętnicę, co spowodowało, że mężczyzna wykrwawił się w ciągu kilku minut. Sprawą zdarzenia zajmują się teraz policjanci i prokurator.

(fot. lublin112.pl – zdjęcie ilustracyjne)

16 komentarzy

  1. Producent drzwi powinien odpowiadać też .

  2. Jeżeli są problemy w małżeństwie, to zwykle wina leży po dwóch stronach – żony i teściowej.

  3. Stara śpiewka się sprawdza teściowo teściowo ty stary rowerze …..

  4. Wiklinowy Nocnik

    Wina bab, po co sie zenil glab? Tak by sobie zyl spokojnie

  5. Na prawdę niektóre komentarze są zbedne. Zginął młody człowiek a Wy sobie z jego śmierci jaja robicie.

Z kraju