Żółkiewka: Przewrócił się przed radiowozem. Miał prawie 4,5 promila

Wczoraj w Żółkiewce nietrzeźwy motorowerzysta przewrócił się przed radiowozem. Mężczyzna miał w organizmie niemal 4,5 promila alkoholu.

Do zdarzenia doszło wczoraj po godzinie 18 w Żółkiewce. Policjanci zauważyli jadącego od strony miejscowości Zaburze motorowerzystę bez kasku. Gdy wjechał na skrzyżowanie z drogą powiatową, nie opanował pojazdu i wywrócił się tuż przed nadjeżdżającym radiowozem.

– W trakcie rozmowy z funkcjonariuszami mężczyzna miał problemy z utrzymaniem równowagi, a jego mowa była bełkotliwa. Mundurowi sprawdzili stan trzeźwości 41-latka. Badanie alkomatem wykazało, iż miał 4,44 promila alkoholu w organizmie – informuje podkom. Piotr Wasilewski z krasnostawskiej Policji.

Na miejscu interweniowała karetka pogotowia. Lekarz po przebadaniu 41-latka, nie stwierdził u niego żadnych obrażeń. Mężczyzna za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowie przed sądem.

2016-08-03 09:41:03
(fot. Policja Krasnystaw)

Zobacz również

16 komentarzy

 1. dobre!

 2. 4,44 to już powinien nie żyć.

 3. I kto mówi, że alkohol jest dla ludzi? W Polsce powinien być zabroniony na równi z narkotykami – przynosi znacznie więcej szkód. No ale wpływy do budżetu z tytułu akcyzy i pierdyliona innych podatków związanych z obrotem alkoholem i papierosami, powodują, że tego nie zabronią nigdy.

  • dawno większej bzdury nie czytałem. przerażają mnie tacy ludzie.

   • Przerażają mnie ludzie, których przeraża wizja życia bez alkoholu. Myślę, że to już jest jakieś stadium problemu alkoholowego… Mam 50-tkę i nigdy wżyciu nie byłem pijany. Co nie znaczy, że nie wypije czasem pół piwa, czy lampki wina. Ale jakby zniknęły, to moje życie się nie zmieni ani na jotę. Czy Twoje życie w świecie bez alkoholu byłoby koszmarem?

  • Alkohol sam w sobie nie jest szkodliwy. Szkodliwy natomiast może być sposób jego spożywania.

 4. Jak często w takich przypadkach winni są kierowcy głównie BMW i AUDI…Gratulacje

 5. co to jest 4,44 promila 🙂 lepsi wariaci żyją w naszym Państwie i jest okey 🙂

 6. Do Mickey66. Święta racja w tym co napisałeś!!!Ale niestety lepiej ganiać ludzi za gram marihuany i wykazywać statystyki niż zrobić porządek z pijakami.No a niestety kasę jakie Państwo ma z akcyzy i produkcji % to tak łatwo nie da sobie odebrać.

 7. Wypadek spowodowała policja , biedak zestresował się widokiem służb i się przewrócił. Sąd go uniewinni i jeszcze odszkodowanie dostanie.

 8. „nie opanował tej mocy” …

 9. Pokłon chciał oddać…

 10. Widziałem to. On dopiero jechał do Groszka po zaopatrzenie;-)

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

WeFilm – Lubelskie Dni Filmu
Wielki finał piłkarskiego Turnieju Wolności w województwie lubelskim
„Obieraczki kapuściane” w Muzeum Wsi Lubelskiej
Kazimierskie Święta Sąsiada
Trwają zapisy do CITY TRAIL!