690 680 960

Zniszczyli kamerę i czujnik ruchu. Sprawcy to 18 i 16-latek

Świdniccy policjanci zatrzymali dwie osoby do sprawy zniszczenia kamery i czujnika ruchu. Sprawcami okazali się dwaj młodzieńcy w wieku 16 i 18 lat.

Policjanci ze Świdnika na początku września przyjęli zgłoszenie dotyczące uszkodzenia kamery i czujnika ruchu na terenie budowy.

Pokrzywdzony deweloper wycenił wartość strat na kwotę 2 tys. zł. Sylwetki sprawców zostały zarejestrowane na zapisie kamery znajdującej się na terenie miejsca zdarzenia.

 

 

Kryminalni ustalili, że sprawcami czynu są dwaj młodzieńcy.

W piątek na komendę trafił 18-latek i 16-latek. Zatrzymani przyznali się do zarzucanego czynu i oświadczyli, że nie wiedzą dlaczego to zrobili.

Wkrótce obaj staną przed sądem. Starszy trafi na wokandę Wydziału Karnego natomiast 16-latek Wydziału Rodzinnego i Nieletnich.

2018-09-17 10:12:31
(fot. pixabay.com)

7 komentarzy

 1. Wychowawczo, żeby nie było zbyt surowo obciąć po dwa palce zamiast całej reki

  • Chichotnik społeczny

   W świetle obowiązującego prawa, spróbowałbyś uszkodzić w jakikolwiek sposób takiego gnojka, to szybciej byś dostał wyrok niż on sam.

 2. A gdzie był Pan cieć? Buda stoi raraz obok, kibelek też, czyżby nie słyszał jak walą w ten słup?

 3. Szkoda,że na tym ogrodzeniu nie uszkodzili sobie klejnotów- to by się głupota nie mogła rozmnażać.

  • W obawie, że takie uszkodzenia złodziejskiego „mienia” mogą się zdarzyć, nasi „osłowie” w stosownym Kodeksie zawarli przepis zabraniający umieszczać ostro zakończonych przedmiotów na szczytach ogrodzeń.
   Nawet drutu kolczastego nie powinno tam być.
   Tak to polscy parlamentarzyści dbają o bezpieczeństwo i higienę pracy chuliganów, złodziei i innych „swoich” reprezentantów.

 4. Panie Żuk weź przyklad ten jeden raz ze Świdnika i zacznij dbać o bezpieczeństwo obywateli, kamery pomagają łapać wandali. Za te brudne przystanki wymazane w beznadziejne grafiti to powinien się pan wstydzić

Kursy walut

 • USD 4.3697zł -0.83%
 • GBP 5.3464zł -0.31%
 • EUR 4.6356zł 0.03%
 • CHF 4.803zł 0.12%

Polub nas