Czwartek, 22 lutego 202422/02/2024
690 680 960
690 680 960

Znęcał się nad 84-letnią matką, trafił do aresztu

Policjanci zatrzymali 54-latka, który jest podejrzany o znęcanie się nad swoją matką. Mężczyzna na trzy miesiące trafił do aresztu.

Opolscy policjanci otrzymali zgłoszenie, że 54-letni mężczyzna nadużywający alkoholu i mieszkający z matką, znęca się nad nią psychicznie i fizycznie.

Jak informują policjanci z uwagi na wiek i stan zdrowia 84-latki, jej syn często doprowadzał ją do stanu bezbronności. Kobieta w żaden sposób nie potrafiła się bronić przed atakami agresji syna. 54-latek został zatrzymany przez funkcjonariuszy. W chwili zatrzymania znajdował się w stanie po użyciu alkoholu.

Materiał dowodowy zebrany w trakcie śledztwa pozwolił przedstawić mężczyźnie zarzuty znęcania się nad kobietą. Sąd Rejonowy w Opolu Lubelskim przychylił się do wniosku policji i prokuratora i zastosował wobec sprawcy środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy.

2018-08-04 10:19:41
(fot. ilustr. lublin112.pl)

4 komentarze

 1. Te mamusie czesto jako osoby współuzaleznione godza sie na taki los, i jeszcze kryja synusia jak sasiedzi wezwą policje 🙁

 2. jakby stara dingi dawała to Kazik by jej nie lał ale stara chytra była

 3. Dyrdymałko Eustachy

  Taka to jest wdzięczność tych wszystkich bezstresowo, ale za to roszczeniowo wychowanych”pociech”.
  Oby tym, którzy jeszcze do tej pory forsują konieczność bezstresowego wychowania, przytrafiło się podobne walenie po zakutych łbach przez ich własne „pociechy”.

  • Popieram ten apel.
   Moja ślubna była za bezstresowym wychowaniem ja przez naukę i pracę.
   Gdy dzieciom wszystko wychodziło po mojej myśli to ślubna przypisywała sobie wychowanie gdy coś poszło nie tak to była moja wina.
   Nie lubię ludzi którzy nie umieją spojrzeć na rzeczywistość i przypisują czyjeś zasługi sobie.
   Ja sobie daję rade w każdej sytuacji i nie uciekam się do przemocy.

Z kraju

Polityka i społeczeństwo