690 680 960

Znalazł pieniądze i przyniósł je na komendę. Policjanci poszukują właściciela gotówki

W czwartek do łukowskich policjantów zgłosił się 35-latek i przyniósł znalezione pieniądze. Mundurowi poszukują teraz właściciela gotówki.

Wczoraj przed godziną 12 do Komendy Powiatowej Policji w Łukowie zgłosił się 35-latek z gminy Łuków. Mężczyzna przyniósł znalezioną w bankomacie gotówkę oraz wydruk potwierdzający transakcję.

35-latek domyślił się, że ktoś roztargniony pozostawił pieniądze w bankomacie i że zapewne będzie ich poszukiwał. Nie zastanawiając się znalezione w bankomacie 2000 złotych natychmiast przyniósł policjantom, prosząc o przekazanie ich właścicielowi. Mężczyzna twierdził, że na pewno ktoś potrzebuje tych pieniędzy. Funkcjonariusze szukają właściciela znalezionych przez 35-latka pieniędzy.

Osoba która je utraciła i jest w stanie podać czas i dokładne miejsce zagubienia pieniędzy, a także numer karty bankowej za pomocą której dokonano transakcji, proszona jest o kontakt osobisty lub telefoniczny (25 797 62 32) z Rewirem Dzielnicowych Wydziału Prewencji lub Dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Łukowie przy ul. Międzyrzeckiej 9.

(fot. Policja Łuków)

8 komentarzy

 1. Ci w Łukowie jak się nie rozbijają to kradną albo gubią, co za mieścina.

 2. Napewno to był wyborca PO-KO , oni są uczciwi do bólu.

  • NAPEWNO TO WYBORCA DOJNEJ ZMIANY. WSZAK IM SIE NALEŻAŁO!

   • a jaki to problem ustalić właściciela tych pieniążków – przecież to dosłowie góra 4 telefony i godzina roboty wraz z wezwaniem do odbioru – no ale trzeba chcieć!

 3. Przecież po numerze karty można dojść do właściciela pieniędzy. A tak będą leżały na komendzie aż się sprawa przedawni i zasili budżet państwa

  • W przypadku nieodnalezienia właściciela przez dwa lata (lub w przypadku odnalezienia – po roku od wezwania go do odbioru), znalazca wzywany jest do odbioru znaleziska w wyznaczonym terminie (najczęściej 2 tygodnie) i dopiero gdy tego nie zrobi, własność przechodzi na powiat. Art. 187 kc.

 4. Przecież tam jest monitoring. Teraz kwestia czasu to wszystko. Kasa oddana może i też że względu nato.

 5. Szkoda, że to nie ja znalazłem… Zrobiłbym tuning swojej beemce

Kursy walut

 • USD 4.5066zł -0.22%
 • GBP 5.4151zł 0.02%
 • EUR 4.6684zł -0.28%
 • CHF 4.7421zł -0.06%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

A może tak w ostatnim miesiącu roku warto odwiedzić Teatr Muzyczny? Sprawdź!
Mikołajki w VIVO! Lublin
Badania bez skierowania. Okulistyczne Mikołajki w Poradni Okulistycznej Dziecięcej 1 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ w Lublinie
Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej