690 680 960

Zmienił pas ruchu, po chwili z impetem uderzył w pojazd dostawczy (zdjęcia)

W środę rano na al. Witosa w Lublinie doszło do groźnie wyglądającego zderzenia pojazdu osobowego z dostawczym. Jedna osoba trafiła do szpitala, występują utrudnienia w ruchu.

Do zdarzenia doszło w środę około godziny 9:10 na al. Witosa w Lublinie. W rejonie wiaduktu kolejowego zderzył się dwa pojazdy, osobowy i dostawczy. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Ze wstępnych ustaleń wynika, iż kierujący volkswagenem mężczyzna jadąc w kierunku Świdnika zmienił pas ruchu z lewego na prawy, po czym z impetem uderzył w stojące na nim auto dostawcze.

W zderzeniu poszkodowana została jedna osoba, kierowcę pojazdu dostawczego przetransportowano do szpitala. Na miejscu pracują policjanci, trwa ustalanie szczegółowych okoliczności zdarzenia. Występują utrudnienia w ruchu na pasach w stronę Świdnika.

(fot. lublin112.pl)

11 komentarzy

 1. Całe szczęście, że dostawczak nie stał przed PdP. Bo wtedy czytalibyśmy, że kierujący najeżdżający oślepł na skutek nowelizacji ustawy PoRD z 01.06.2021.

 2. Samochód rozbity, oczywiście do kasacji. 2 czy 3 tysiące w plecy. To i tak mało za za spowodowanie tego zdarzenia (o ile nie okaże się ono wypadkiem).

  • Od kilku klocków to powinny się mandaty zaczynać – nawet gdyby do zdarzenie nie doszło. Grzywna za spowodowanie kolizji/wypadku to powinna być pięciocyfrowa.

 3. Seba - ojciec Frania

  Franiu proszę wziąsc leki bo znowu nie jesteś sobą

 4. Z sadzonkami boroków wracał

 5. Tego Subaru na zdjęciu też bym zainteresował policjantów. Może w końcu wymieni tłumik na fabryczny i przestanie budzić ludzi w nocy swoimi popisami na ulicach z wyciem silnika i piskiem opon. Wyścigi na tor a na ulicę kup sobie normalny samochód.

 6. Subaru wolno więcej 🙂

  • Poczekaj do przeglądu będziesz miał mniej .. w kieszeni. Jedna informacja do CEPIK i stoisz na kołkach.

 7. Dwu niekumanych w jednym miejscu – zonk 😀

 8. Oślepił go odblask od ekraniku smartfona.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Festyn Rodzinny na Rynku w Modliborzycach
Koncert: Śpiewajmy Piosenki Żołnierskie
Zlot motocyklowy w Szczebrzeszynie
Obchody Święta Wojska Polskiego w Garnizonie Lublin
Piknik Rodzinny w Konopnicy