690 680 960

Zmieniała pas, zderzyła się z dwoma pojazdami. Utrudnienia w kierunku Świdnika

Spore utrudnienia dla kierowców jadących do Świdnika od strony Lublina. Na wiadukcie zderzyły się trzy auta.

Do wypadku doszło w poniedziałek około godziny 16:20 na al. Jana Pawła II w Świdniku. Na wiadukcie tuż za Felinem, zderzyły się trzy samochody. Jak nas poinformowano, wszystkie auta jechały w tym samym kierunku, w stronę Świdnika. Nagle kierująca toyotą kobieta, zmieniając pas ruchu nie upewniła się, czy może ten manewr wykonać bezpiecznie i zderzyła się z dwoma jadącymi nim autami.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, pogotowie ratunkowe oraz policja. Łącznie w biorących udział w zdarzeniu autach znajdowało się sześć osób. Do szpitala w Lublinie przetransportowane zostało dziecko podróżujące jednym z aut. Pozostałe osoby, oprócz ogólnych urazów nie zostały większych obrażeń ciała.

W miejscu zdarzenia cały czas trwają czynności świdnickiej drogówki. Zablokowany jest jeden pas jezdni w kierunku Świdnika. Tworzą się korki.


Większy widok mapy
(fot. lublin112)
2014-12-22 17:43:31

7 komentarzy

  1. Wiadomo Świdnik 🙂 LSW to jak LOP 🙂

  2. Oj wypadkowo dzisiaj w Lublinie. Na Jutrzenkijest jeszcze czołówka na wysokości parkingu przy Stokrotce. Z tego co widać to prawdopodobnie Mazda 6 z jakiegoś powodu zjechała na przeciwny pas i zderzyła się czołowo z Renault Megane na prostej drodze. Niby się tam szybko nie jeździ a Renault dość mocno trzaśnięte.

  3. Zaczęło się ok 7:30 – skrzyżowanie Juranda/Zana – straż i policja – dojrzałem tylko rozbite seicento.

  4. Przed świętami ludziska dostają amoku (po polsku: pierdolca)

  5. Coś w tym jest ludzie się spieszą biegają, do tego pogoda nie sprzyja a na skutki nie trzeba długo czekać. Bardzo dużo zdarzeń jest widzę po samochodach zastępczych które udostępniamy poszkodowanym codziennie po kilka podstawiamy

Kursy walut

  • USD 4.3252zł -0.24%
  • GBP 5.3505zł -0.34%
  • EUR 4.7076zł -0.35%
  • CHF 4.6961zł -0.38%

Polub nas