690 680 960

Zmiany drogowe w rejonie Ronda Lubelskiego Lipca ’80

We wtorek w godzinach porannych nastąpi zmiana organizacji ruchu w rejonie przebudowy na Rondzie Lubelskiego Lipca ’80. Przed południem wykonawca przeprowadzi również próby obciążeniowe na nowym moście na ul. Fabrycznej.

W związku z pracami prowadzonymi przez wykonawcę przebudowy na Rondzie Lubelskiego Lipca ’80 i ul. Fabrycznej we wtorek w godzinach porannych zostanie przeniesiony obustronny ruch pojazdów z zachodniej strony ronda na wschodnią. Ruch będzie więc odtąd odbywał się po stronie znajdującego się w bezpośrednim sąsiedztwie centrum handlowego.

Jak przekazuje wykonawca, pojazdy poruszające się obecnie od strony al. Unii Lubelskiej przejadą przewiązką na jezdnię wschodnią, następnie przez rondo i po nowej nitce ul. Lubelskiego Lipca ’80, by za terenem budowy skierować się na zachodnią jezdnię wspomnianej ulicy. Natomiast pojazdy poruszające się od al. Piłsudskiego będą poruszały się cały czas jezdnią wschodnią ul. Lubelskiego Lipca ’80 i al. Unii Lubelskiej.

Przed południem rozpocznie się także próba obciążeniowa nowego mostu na Czerniejówce na ul. Fabrycznej.

(fot. lublin112.pl)

Jeden komentarz

  1. Niestety słupku przystankowego nie ma, więc widocznie nie funkcjonuje przystanek Rondo Lubelskiego Lipca, ale informacji o tym na ZTM Lublin nie było.

Kursy walut

  • USD 4.348zł 0.51%
  • GBP 5.3595zł -0.03%
  • EUR 4.7089zł -0.15%
  • CHF 4.6918zł -0.29%

Polub nas