Zjeżdżała z górki na rowerze, przewróciła się na jezdnię. Miała ponad 2,5 promila

Wczoraj w groźnie wyglądającym wypadku obrażenia ciała odniosła rowerzystka. Kobieta wsiadła na rower mając w organizmie 2,6 promila alkoholu.

W środę po południu dyżurny tomaszowskiej policji odebrał zgłoszenie o wypadku z udziałem rowerzystki. Zgłaszający relacjonował, że widział jak kobieta zjeżała z górki i w pewnym momencie przewróciła się na jezdnię. Kobieta uskarżała się na bóle w okolicy brzucha.

Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego oraz patrol policji. Funkcjonariusze nie mogli zbadać stanu trzeźwości pokrzywdzonej, ponieważ kobieta nie była w stanie poddać się badaniu.

53-letnia mieszkanka Bełżca została przewieziona do szpitala, gdzie została ponownie przebadana na stan trzeźwości. Wynik badania to 2,60 promila w wydychanym powietrzu. Trwa ustalanie dokładnych okoliczności wypadku.

2018-07-05 17:05:00
(fot. lublin112.pl)

Zobacz również

10 komentarzy

  1. W takim stanie na rowerze? Nic rozumu. Dowalić taką grzywnę, żeby do końca życia bardziej jej się opłacało po pijaku rower lawetą wozić.

  2. Uprzedzając pytania. Nie mam zamiaru usprawiedliwiać menelki. Niech płaci. Za akcję. Za leczenie. Niech pokryje koszty sądowe. No i do tego solidna grzywna/areszt/prace społeczne czy co tam za to grozi.

  3. ‚Wynik badania to 2,60 promila w wydychanym powietrzu.” – dziwne, bo w Bełżcu we wdychanym powietrzu jest 2,7 promila.

  4. No po prostu news dnia! Bardziej sie nachlam zeby o mnie napisali.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

WeFilm – Lubelskie Dni Filmu
Wielki finał piłkarskiego Turnieju Wolności w województwie lubelskim
„Obieraczki kapuściane” w Muzeum Wsi Lubelskiej
Kazimierskie Święta Sąsiada
Trwają zapisy do CITY TRAIL!