690 680 960

Zjechała seatem z drogi, pojazd uderzył w drzewo. Dwie osoby trafiły do szpitala (zdjęcia)

We wtorek wieczorem w Kozłówce doszło do groźnie wyglądającego wypadku drogowego. Kierująca seatem zjechała z drogi, pojazd zaś uderzył w drzewo. Dwie osoby trafiły do szpitala.

Do zdarzenia doszło we wtorek po godzinie 20 w Kozłówce w powiecie lubartowskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie, z którego wynikało, że pojazd osobowy uderzył w przydrożne drzewo.

Na miejscu interweniowała straż pożarna z Lubartowa, Kamionki i Kozłówki, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja. Ze wstępnych informacji wynika, że 21-latka kierująca seatem na łuku drogi, zjechała z jezdni i uderzyła w drzewo. Pojazdem podróżowały łącznie cztery osoby. W wyniku zdarzenia dwie osoby odniosły obrażenia ciała i trafiły do szpitala.

Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. W rejonie wypadku przez kilkadziesiąt minut występowały utrudnienia z przejazdem.

(fot. OSP KSRG Kamionka\Policja Lubartów\PSP Lubartów)

8 komentarzy

 1. Dolna część pleców

  Zjechała seatem z drogi, pojazd uderzył w drzewo – nareszcie jakaś pozytywna wiadomość… drzewo nie ustąpiło.

 2. Ulotki, ulotki, i jeszcze raz ulotki. Takie z informacja, żeby nie wjeżdżać w drzewa. A do tego piktogramy na jezdni. Z przekreślonym drzewem.

  • ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   Nie ma na to siły Franiu, bo coraz więcej ludzi wierzy, że wszystkie przydrożne drzewa, (aż po horyzont) zostały już wycięte przez poprzednie pokolenia posiadaczy praw jazdy, a po za tym analfabetyzm wtórny jest postępujący i czytać ze zrozumieniem coraz mniej ludzi potrafi.

 3. Znowu kobieta

 4. Ba by jeżdżą bezmyślnie. Co widać

Kursy walut

 • USD 4.3011zł -1.05%
 • GBP 5.2966zł -0.78%
 • EUR 4.6817zł -0.15%
 • CHF 4.697zł -0.39%

Polub nas